Jarosław: 16-latek wpadł z narkotykami bo miał źle założoną maseczkę! [ZDJĘCIA]

2021-04-15 10:53 A.I

Policjanci z Jarosławia zwrócili uwagę na 16-latka, który miał źle założoną maseczkę. Podczas interwencji nastolatek zachowywał się nerwowo, bo jak się okazało miał przy sobie narkotyki. Policjanci złapali też 17-letniego dilera, który sprzedał marihuanę młodszemu koledze. U 17-latka policja zabezpieczyła metamfetaminę!

Kilka dni temu, policjanci z jarosławskiej komendy, podczas patrolu w rejonie dworca, zauważyli mężczyznę, który siedział na przystanku i miał w niewłaściwy sposób nałożoną maseczkę. Po zwróceniu mu uwagi, nastolatek zaczął się nerwowo zachowywać. Okazało się, że 16-letni mieszkaniec gminy Pruchnik posiadał przy sobie marihuanę.

Na Podkarpaciu powstaną masowe punkty szczepień przeciw COVID-19

POLUB NASZ NOWY FANPAGE NA FACEBOOKU!

Policja złapała dilera, miał metamfetaminę

- Dalsze czynności w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania 17-letniego mieszkańca Jarosławia. Policjanci ustalili, że to właśnie przekazał narkotyki 16-latkowi. Podczas podjętej interwencji młody mężczyzna stał się agresywny i próbował oddalić się z miejsca. Jak się okazało w dłoni trzymał woreczek strunowy z biała substancją. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że jest to metamfetamina – czytamy na stronie podkarpackiej policji

Starszy ze sprawców został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i udzielenia marihuany. O dalszym losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny.

Źródło: Jarosław: 16-latek wpadł z narkotykami bo miał źle założoną maseczkę! [ZDJĘCIA]