Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@krzyzanska.events Jakub i Paulina Rzeźniczakowie w 2024 roku powiatają na świecie córkę

Gwiazdy

Jakub Rzeźniczak z żoną, ujawnili płeć dziecka. Kolor dymu powiedział wszystko

2023-09-25 10:37

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie tworzą zgraną, kochającą się parę. Pod koniec zeszłego roku wzięli ślub, a w przyszłym zostaną rodzicami. W bardzo spektakularny sposób ujawnili, jakiej płci będzie ich dziecko.

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka do pewnego momentu można było uznać za bardzo burzliwe. Nieudany związek z Eweliną Taraszkiewicz, z którą ma 6-letnią córkę Inez, rozwód z Edytą Zając oraz dramatyczny przebieg relacji z Magdaleną Stępień były szeroko komentowane w sieci, jednak to już przeszłość. Od kilku lat piłkarz jest szczęśliwie zakochany w Paulinie, z którą 28 listopada 2022 roku wziął ślub na Florydzie. Od dłuższego czasu krążyły plotki na temat jej ciąży, jednak para milczała. Dopiero 10 września podali do wiadomości publicznej, iż spodziewają się dziecka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jakub Rzeźniczak ponowie zostanie ojcem. Spływają gratulacje z całej Polski!

Iga Świątek w zjawiskowej kreacji – sesja w Paryżu ESKA

Jakub i Paulina w w wyjątkowy sposób poznali płeć dziecka

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie urządzili imprezę Gender Reveal Party, podczas której dowiedzieli się, jakiej płci będzie ich dziecko. Para zrobiła to w iście piłkarskim stylu. Gdy Rzeźniczak kopnął, specjalnie przygotowaną na tę okazję piłkę, w powietrze uniósł się różowy pył. Spektakularne wrażenie zrobiły również wystrzelone race, które były ustawione tuż za nimi. Całość wyglądała niesamowicie, a za taki efekt odpowiedzialna była Paulina Krzyżańska, która specjalizuje się w organizowaniu tego typu wydarzeń.

Pod filmikiem, który udostępniła Paulina i Jakub pojawiło się wiele miłych swój of fanów: Gratulacje!! Będziecie najszczęśliwsi na świecie. Córeczki są przeurocze! / Płacze znowu!!! Kubo i Paulino cieszę się bardzo!! Zasługujecie na szczęście i wszystko co dobre. Jeden aniołek u góry na pewno będzie pilnował swojej siostrzyczki. Gratulacje / O jaaaaa!!!! Ale czadowo!! To będzie przepiękna Księżniczka! - czytamy pod filmikiem.

Źródło: Jakub Rzeźniczak z żoną, ujawnili płeć dziecka. Kolor dymu powiedział wszystko