Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

SAM LUKSUS

Jakim samochodem jeździ Dawid Kwiatkowski? To bardzo luksusowa fura!

2023-09-27 8:14

Dawid Kwiatkowski ma 27 lat i zdążył dorobić się już niezłego majątku. Nic dziwnego, w końcu sam ciężko na to wszystko zapracował. Zastanawiacie się jakim autem jeździ? Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia ma naprawdę luksusową i bardzo drogą furę!

Dawid Kwiatkowski może dziś pozwolić sobie na luksusowe i szczęśliwe życie. Wszystko przez jego smykałkę do muzyki i miłość fanów, którzy uwielbiają jego twórczość. Nie można także zapomnieć o jego posadce trenera w The Voice Kids, w którego wcielał się od początku show przez sześć edycji. Bez dwóch zdań Kwiatkowski był jednym z najbardziej lubianych trenerów, co pokazały dzieciaki, które wybierały go na swojego opiekuna. Niestety z kolejnej, siódmej edycji muzycznego programu dla dzieci artysta zrezygnował. Jego miejsce zajmie Natasza Urbańska, a sam Dawid skupi się na dalszej karierze muzycznej. Choć dziś jego życie wygląda jak z bajki, kiedyś nie było tak kolorowo. Jego rodzice zmagali się z problemem alkoholowym, przez co musiał szybciej dorosnąć. Teraz dzięki spełnieniu marzeń jego konto obfituje w naprawdę spore sumy, przez co mógł sobie pozwolić na kupno naprawdę luksusowego samochodu.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski pokazał jak będzie wyglądać w 2070 roku. Fanka 'myślałam że to Sylwester Stallone'

Dawid Kwiatkowski: „Chyba nie ma dnia, kiedy nie ryczę… Jestem romantykiem”

Czym jeździ Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski sam zapracował na swój sukces i na wszystko, co dzisiaj ma. Jest milionerem, ale pomimo rozpoznawalności i dużych pieniędzy jakie zarabia, wydaje je z głową, co nie raz przyznawał w wywiadach. Zastanawiacie się jakim autem jeździ Dawid Kwiatkowski? Lepiej usiądźcie. Kilka lat temu artysta otrzymał w prezencie od jednego ze sponsorów nowego Mercedesa GLC wartego około 300 000 złotych. Dziś okazuje się, że ma o wiele droższą furę! Jest nią BMW X6, która kosztuje nawet 415 000 złotych. Jakby tego było mało, samochód Dawida Kwiatkowskiego oklejony jest specjalną folią, a za taką usługę trzeba zapłacić mniej więcej 10-15 tysięcy złotych.