Jaki kolor pasuje do Ciebie najbardziej? Zdradza to data urodzenia!

2022-05-24 10:24 Ewelina Kulasza
kolory
Autor: pixabay.com

Różowy, zielony, niebieski, żółty czy czerwony. Jaki jest Twój kolor? Okazuje się, że data urodzin może zdradzić, która barwa pasuje do Ciebie najbardziej. Choć brzmi to trochę surrealistycznie, to można to sprawdzić w bardzo prosty sposób. Jaki? Instrukcję znajdziesz poniżej.

Jaki jest Twój kolor? Okazuje się, że można sprawdzić to w bardzo łatwy sposób poprzez samą datę urodzenia. Kolory odgrywają w naszym życiu ogromną rolę i są po prostu wszędzie. Ubrania, dodatki, dekoracje, ściany, auta - po prostu wszystko. Dzięki nim możemy się odróżniać, modnie się ubierać, wyrażać siebie i swój charakter, a nawet wyróżniać emocje właśnie poprzez kolory. Czerwień zawsze będzie kojarzyła się wszystkim z miłością i namiętnością, biel z niewinnością, czerń ze smutkiem, a żółty z niesamowitą energią. Co ciekawe, specjaliści wielokrotnie podkreślają, że kolory mogą wpływać również na nasz nastrój. Niektóre barwy mogą nas rozpraszać, a inne uspokajać. Jednak czy wiedziałeś, że w bardzo łatwy sposób można sprawdzić to, jaki kolor jest do Ciebie przypisany?

Szybkie Pytania - Bryska

Jaki kolor pasuje do Ciebie najbardziej - wystarczy data urodzenia!

Jaki kolor jest do Ciebie przypisany? Okazuje się, że można to sprawdzić w bardzo łatwy sposób! W pierwszym kroku wejdź w wyszukiwarkę Google. Następnie wpisz datę swojego urodzenia bez żadnych znaków interpunkcyjnych - kropek, przecinków czy też spacji. Użyj jedynie sześciu cyfr, a nie ośmiu, a następnie dopisz hasło colour, na przykład zamiast 21.04.1995 wpisz 210495 colour. Po wciśnięciu enter dowiesz się, który kolor jest przypisany do Twojej daty urodzenia. Będziesz zaskoczony!

Gwiazdy w programach telewizyjnych - kto był w jakim show?

Pytanie 1 z 10
Cleo była w programie...