Jaka to melodia ZNIKA z anteny, a fani są zasmuceni. Jaki jest powód?

i

Autor: AKPA Jaka to melodia ZNIKA z anteny, a fani są zasmuceni. Jaki jest powód?

Jaka to melodia ZNIKA z anteny, a fani są zasmuceni. Jaki jest powód?

2022-11-24 15:46

Jaka to melodia to jeden z chętniej oglądanych programów w Telewizji Polskiej. Teraz okazuje się, że muzyczne show z Rafałem Brzozowskim na czele znika z anteny! Jaki jest powód? Co się stało? Czy to naprawdę koniec kultowego, muzycznego programu? Znamy powód zniknięcia Jakiej to melodii z anteny TVP 1.

Jaka to melodia to kultowy program muzyczno-rozrywkowy emitowany na antenie TVP 1 od września 1997 roku. Od samego początku gospodarzem teleturnieju był Robert Janowski, który zrezygnował z prowadzenia show w czerwcu 2018 roku. Pałeczkę przejął po nim Norbert Dudziuk, znany wszystkim jako Norbi. Piosenkarz nie zagościł na długo w programie, ponieważ w 2019 roku jego rolę przejął Rafał Brzozowski, który dotychczas prowadził Koło Fortuny, natomiast nowym prowadzącym tego teleturnieju został Norbi. Jaka to melodia to jeden z chętniej oglądanych programów w Telewizji Polskiej, dlatego nic dziwnego, że fani ubolewają nam zdjęciem go z anteny. Dlaczego nie ma Jakiej to melodii w TV? Czy to koniec kultowego programu?

Szybkie pytania - Borysewicz

Jaka to melodia - przerwa w emisji

Jaka to melodia znika z anteny TVP 1. Fani są zasmuceni tą informacją i nie wiedzą, jaki jest tego powód. Spokojnie - Jaka to melodia nie znika na zawsze! Przerwa w emisji spowodowana jest Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Program powróci na antenę 29 i 30 listopada z premierowymi odcinkami o godzinie 18:15. Będziecie tęsknić?

Mecze Reprezentacji Polski 2022. Kiedy i z kim gra Polska w Katarze?

Sonda
Lubisz oglądać program "Jaka to melodia?"?