Iwona Pavlović

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Iwona Pavlović bez makijażu i z "piorunem na głowie". Czarna mamba jakiej nie znacie

2023-09-14 8:15

Iwona Pavlović znana jest z elegancji, dobrze dopasowanej garderoby i świecących dodatków. Teraz 60-letnia tancerka pokazała się w całkiem innym wydaniu! Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie bez makijażu i jak to sama określiła "z piorunem na głowie". Takiej Czarnej Mamby w TV nie zobaczycie!

Iwona Pavlović dała się poznać wszystkim jako sroga jurorka Tańca z Gwiazdami i "Czarna Mamba". Pseudonim ten nie wziął się znikąd, bowiem takie miano tancerka otrzymała od widzów z powodu swoich krytycznych opinii w Tańcu z Gwiazdami. To właśnie w tym programie od pierwszej edycji wciela się w jurora i nie tylko, gdy taneczne show emitowane było w TVN, ale także na Polsacie. Iwona Pavlović za każdym razem, gdy pojawiała się na ekranach telewizorów, po prostu błyszczała. Nienaganna fryzura, dobrze dopasowane dodatki, a przede wszystkim szyk i elegancja, jak na prawdziwą damę przystało. Niedawno 60-latka zaprezentowała się w naturalnej odsłonie, czyli bez grama makijażu i ułożonych włosów. Takiej w telewizji jej nie zobaczycie!

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak gwiazdą nowego programu TVP. Zarobki powalają na kolana!

Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova

Iwona Pavlović bez makijażu

Iwona Pavlović jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami zdjęciami ze swojej kariery, a czasami pokazuje także urywki ze swojego prywatnego życia. Tym razem zdecydowała się pokazać w wersji saute z... piorunem na głowie. Brak makijażu i ułożonych włosów, zachwycił obserwatorów tancerki, którzy uznali, że w naturalnym wydaniu wygląda znakomicie!

- Pięknie, naturalnie

- Cudownie Pani wygląda!! No make up

- Jaka dzikość! Prawdziwa czarna mamba

Coraz mniej osób, a tym bardziej celebrytek pokazuje w sieci swoje prawdziwe "ja". Często zdjęcia przed dodaniem na social media, poddawane są obróbce, a co ciekawe w niektórych aplikacjach można nawet zmienić rysy twarzy, czy też wyszczuplić sobie brzuch. Naturalne wydanie Iwony Pavlović spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Zobaczcie sami na zdjęciu poniżej!

QUIZ. Z jakiego kraju pochodzą najsłynniejsze tańce? Taniec radości od 8/10

Pytanie 1 z 10
Z jakiego kraju pochodzi samba?