Instagram - jak ukryć komentarze i liczbę lajków? [INSTRUKCJA]

2022-01-13 15:51 ek
Instagram
Autor: pixabay.com

Instagram to jedna z popularniejszych aplikacji, z której korzysta wiele młodych osób i nie tylko. To miejsce gdzie królują przede wszystkim zdjęcia. W ostatnim czasie pojawiły się w apce nowe funkcje - między innymi ukrywanie komentarzy i lajków. Jak zrobić żeby nikt tego nie widział? Sprawdźcie instrukcję, jak to zrobić w artykule poniżej.

Instagram - ukrywanie komentarzy i lajków. Jak to zrobić? Instagram to miejsce gdzie królują kolorowe zdjęcia pięknych modelek, miejsc i nie tylko! Dziś jest to aplikacja w której każdy znajdzie coś dla siebie, zaczynając od modowych inspiracji, a kończąc na przepisach kulinarnych. To miejsce w którym spędzają każdą wolną chwilę młode osoby, ale można zauważyć, że także dorośli coraz częściej przekonują się do Instagrama. W związku z intensywnym rozwojem internetu, ale także popularności innych apek, Instagram postanowił nie być gorszy. Jego użytkownicy co chwile mogą zauważyć pojawiające się zmiany, oraz wiele nowych funkcji. Jedną z nich są rolki, które jak się okazuje zwiększają zasięgi użytkownikom, którzy je publikują. Z nowości, pojawiła się również możliwość wyłączenia lajków. Jak to zrobić żeby inni nie widzieli polubień pod fotkami?

Mandaryna jurorką w You Can Dance?

Instagram - ukrywanie lajków i komentarzy

Jak ukryć liczbę lajków i komentarze na Instagramie? To banalnie proste! Wystarczy wejść w opublikowane zdjęcie na swoim profilu i kliknąć trzy kropki znajdujące się w prawym górnym rogu. Następnie naszym oczom ukażą się opcje takie jak:  opublikuj w innych aplikacjach, kopiuj link, udostępnij w, zarchiwizuj, usuń, edytuj oraz ukryj liczbę polubień i wyłącz komentarze. Klikamy opcję, która nas interesuje i gotowe! Aby wrócić do wcześniejszych ustawień należy wejść ponownie w trzy kropki i wybrać opcję uwidocznij liczbę polubień lub włącz komentarze.