Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski

SPRAWDŹ SIĘ

Ile żon miał Michał Wiśniewski? Rozwiąż quiz i przekonaj się co wiesz o liderze Ich Troje

2023-11-28 10:44

Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych piosenkarzy w branży muzycznej. Czy wiesz o nim wszystko? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy wiesz wszystko o liderze grupy Ich Troje.

Michał Wiśniewski jest jedną z barwniejszych postaci zarówno w branży muzycznej, jak i w polskim show-biznesie. Słynie z charakterystycznych, czerwonych włosów, które bez wątpienia są jego znakiem rozpoznawczym, a także z piosenek, które do dziś nuci cała Polska. Artysta jest aktywny muzycznie od 1994 roku, kiedy to razem z Jackiem Łągwą założył zespół Ich Troje. Grupa w mgnieniu oka stała się bardzo popularna, a kawałki, które wypuszczali, szybko stawały się lubiane wśród słuchaczy. Michał Wiśniewski to postać, którą znają wszyscy, nie tylko ze względu na jego muzyczne sukcesy. Wokalista nigdy nie ukrywał swojego życia prywatnego, które było naprawdę bujne. Wiele żon, rozwodów i dzieci, to kwestie o których w mediach od lat jest naprawdę głośno.

Michał Wiśniewski & Paulina Jurczak & Dominik Kudaj - Niekochani (StartUp Music)

Quiz o Michale Wiśniewskim - jak dobrze znasz wokalistę Ich Troje?

Michał Wiśniewski nie ma przed Tobą tajemnic. Sprawdź co wiesz o liderze grupy Ich Troje, która od lat jest jednym z popularniejszych zespołów w naszym kraju. Ile żon ma artysta? Jak nazywa się jego najmłodszy syn? Ten quiz na maksymalną liczbę punktów rozwiążą tylko najwierniejsi fani.

Quiz dla fanów Michała Wiśniewskiego. Co o nim wiesz?

Pytanie 1 z 12
Z kim Michał Wiśniewski założył zespół Ich Troje?