Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy? Czy są bilety?

2021-07-01 15:16 Jakub Adamiak
Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy? Czy są bilety?
Autor: Materiały prasowe organizatora Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy? Czy są bilety?

Najlepsi polscy tenisiści wspierają Akademię Przyszłości! Iga Świątek oraz Hubert Hurkacz rozegrają pokazowy mecz na otwarcie Turnieju BNP Paribas Poland Open – jedynego odbywającego się w Polsce turnieju WTA 250, dzięki któremu światowy tenis wraca do kraju. Event ma wymiar charytatywny – dochód ze sprzedaży biletów oraz aukcji, w której będzie można wylicytować singlowy tie-break z Igą i Hubertem, zostanie przekazany na rzecz pracy z dziećmi z Akademii Przyszłości.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy? Czy są bilety? Wydarzenie odbędzie się na wybudowanym specjalnie na tę okazję Korcie Centralnym, który powstaje na terenie Klubu Tenisowego Arka w Gdyni. Na korcie naprzeciw siebie staną dwie pary zawodników – Iga Świątek wraz z Marcinem Matkowskim oraz Klaudia Jans-Ignacik wraz z Hubertem Hurkaczem. Mecz gry mieszanej poprzedzi rozmowa z Igą i Hubertem, którzy już za niedługo udają się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio oraz specjalny trening dla dzieci prowadzony przez naszych tenisistów.

Iga Świątek ambasadorką akcji "Dobra Drużyna PZU"

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy?

Na fanów kortu i mądrego pomagania czeka dodatkowo aukcja, w której można wygrać singlowy tie-break z Igą i Hubertem, do rozegrania w dniu otwarcia turnieju. Zarówno dochód z licytacji, jak i sprzedaży biletów trafi na rzecz Akademii Przyszłości. Zgromadzone fundusze będą przeznaczone na działania Akademii w roku szkolnym 2021/2022 w wybranych miastach w Polsce. Dzięki temu dziesiątki dzieci będą mogły uczestniczyć w całorocznym programie, który ma za zadanie zbudowanie w nich wiary w siebie i rozwijanie potencjału każdego z nich. Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają we wtorek, 13 lipca 2021 roku.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Bilety

Bilety na to wyjątkowe charytatywne wydarzenie czekają na wszystkich chętnych na portalu e-bilet.pl.