Hotel Paradise

i

Autor: wbf

Hotel Paradise 4 - kiedy w TVN7 i gdzie oglądać online?

2021-08-16 16:28

Hotel Paradise to jeden z najpopularniejszych programów typu reality show w Polsce. Po raz kolejny piękne kobiety i przystojni mężczyźni zamieszkają w luksusowym hotelu na egzotycznej wyspie, aby znaleźć miłość i przy okazji dobrze się bawić. Jest już data premiery nowego sezonu. Kiedy nowe odcinki w TVN7? Gdzie oglądać w internecie?

Hotel Paradise powraca. Egzotyczny Zanzibar, piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami i umysłami. W nadchodzącym sezonie szykuje się ostra gra. Tylu dramatów, łez, konfliktów, scen zazdrości i fal namiętności nie było w żadnej z dotychczasowych edycji. A to za sprawą tego, że tym razem w Hotelu zameldują się single, którzy z jednej strony uwielbiają kroczyć własnymi drogami, zawsze chcą stawiać na swoim i nie lubią przegrywać, a z drugiej mają gorące temperamenty i wrażliwe dusze. Dlatego też obserwacja, kalkulacja, strategiczne myślenie, a nawet manipulacja, zderzą się z prawdziwymi i spontanicznymi uczuciami. Kiedy odbędzie się premiera nowego sezonu?

Agata Młynarska: Seks nigdy nie był dla mnie tematem tabu

Hotel Paradise 4 - premiera w TVN7

Hotel Paradise 4 będzie miał swoją premierę już niedługo. TVN poinformował już o oficjalnej dacie premiery programu. Odbędzie się ona w poniedziałek 30 sierpnia 2021. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, program emitowany będzie od poniedziałku do piątku o 20:30 na antenie kanału TVN7.

Hotel Paradise 4 - emisja online

Hotel Paradise 4 będzie można oglądać w internecie? To pytanie zadają sobie niektórzy fani programu. Niestety nie każdy ma telewizor lub harmonogram dnia nie pozwala na obejrzenie odcinków w telewizji. Nie trzeba się jednak martwić. Odcinki na bieżąco zamieszczane będą na player.pl.

Źródło: Hotel Paradise 4 - kiedy w TVN7 i gdzie oglądać online?