Grażyna Szapołowska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Grażyna Szapołowska zapozowała z wnuczką na cmentarzu. Fani "genów nie oszukasz"

2023-10-31 15:02

Kilka dni przed dniem Wszystkich Świętych aktorka Grażyna Szapołowska, wybrała się na cmentarz. W cichym spacerze, pełnym zadumy towarzyszyła jej wnuczka, która jest do niej uderzająco podobna. Internauci pozostawili paniom miłe komentarze.

Grażyna Szapołowska to jedna z popularniejszych aktorek w polskiej branży filmowej. Mimo ukończenia we wrześniu 70. lat pokazuje wszystkim, że wiek to tylko cyferki. Prężnie działa na Instagramie, nadal jest aktywna zawodowo, a do tego cały czas ma klasę i styl. Laureatka Orła za główną rolę kobiecą w filmie Pan Tadeusz, niedawno pokazała się ze swoją 23-letnią wnuczką, z którą wybrała się na spacer na cmentarz. Ich wizyta tam nie była przypadkowa, bowiem wielkimi krokami zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Pnie trafiły na złotą piękną jesień, a spotkanie uwieczniły na zdjęciu, które następnie zostało opublikowane na Instagramie aktorki.

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Grażyna Szapołowska pozuje z wnuczką na cmentarzu

Grażyna Szapołowska ma na swoim koncie trzy małżeństwa - pierwsze z aktorem Markiem Lewandowskim, drugie z Andrzejem Jungowskim i trzecie z dziennikarzem Pawełem Potoroczynem. Co ciekawe, tylko z jednym z tych panów, aktorka miała dziecko. Owocem związku Grażyny Szapołowskiej i Andrzeja Jungowskiego jest córka Katarzyna, która przyszła na świat w 1978 roku. Aktorka może pochwalić się nie tylko mianem mamy, ale przede wszystkim kochającej babci. Jej 23-letnią wnuczką jest Karolina Matej, która jak się okazuje poszła w ślady seniorki i niedawno została absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej. Wnuczka aktorki miała nawet okazję zagrać u boku swojej babci, a niedawno uwieczniły swój spacer na fotografii, która pojawiła się w sieci. Panie z okazji zbliżającego się święta zmarłych, wybrały się na cmentarz, by najprawdopodobniej uporządzić nagrobki bliskich.

- Normalnie jak mama z córką ❤️❤️pozdrawiam serdecznie 😍

- Takie chwile są bezcenne 👏 pozdrawiam serdecznie piękne panie.

- Piękne obie jesteście i bardzo podobne do siebie.😍😍😍😍

- pięknie jest być babcia takiej pięknej wnuczki , zaś babcia nastolatka się staje przy takiej wnuczce

Jak widać internauci zachwycili się widokiem aktorki i jej 23-letniej wnuczki. Poniżej możecie zobaczyć, jak panie zaprezentowały się na wspólnym selfie zrobionym na cmentarzu.