Gify na święta Bożego Narodzenia 2022. Kolorowe obrazki do życzeń i wierszyków

2022-12-25 10:47 Ewelina Kulasza
świąteczna kartka
Autor: pixabay.com

Świąteczne gify 2022 to doskonała alternatywa dla tradycyjnych bożonarodzeniowych życzeń. Poniżej przygotowaliśmy dla Was najlepsze gify i życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł wysłać ruchomy obrazek bliskim i znajomym.

Gify na święta Bożego Narodzenia 2022. Kolorowe obrazki do życzeń i wierszyków z pewnością umilą święta niejednej osobie. Przed nami najpiękniejszy okres w roku, czyli zimowe święta Bożego Narodzenia. To idealna okazja, aby świętować Narodzenie Jezusa Chrystusa, a także spotkać się z bliskimi. Od 24 do 26 grudnia, w Polskich domach unosić się będzie zapach czerwonego barszczu, czy też pierogów z kapustą. Z głośników będą wydobywać się piękne kolędy i pastorałki, a zielona choinka otulona światełkami i bombkami, będzie prawdziwym rajem dla oczu. Nie można również zapomnieć o dzieleniu się opłatkiem i składaniu sobie życzeń. Jeśli przy stole zabraknie kogoś bliskiego, wyślij mu życzenia SMS-em lub poprzez komunikator internetowy, dodając do nich kolorowego gifa. Nasze propozycje znajdziesz pod świąteczną sondą poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Piękne wierszyki na święta i Nowy Rok 2023

Sonda Świąteczna - Ewelina pyta i nie błądzi #5

Świąteczne gify 2022

Idealną alternatywą e-kartek są ruchome obrazki, czyli świąteczne gify. W tym szczególnym czasie, warto wysłać bliskim i znajomym bożonarodzeniowe życzenia i dołączyć do nich właśnie uroczego gifa. Poniżej przygotowaliśmy dla Was najfajniejsze obrazki, które możecie wykorzystać do wierszyków i życzeń z okazji tegorocznych świąt.

Sonda
Składasz bliskim życzenia przez internet, czy osobiście?