Gabi Katzer biegnie po muzyczny sukces. Najnowszy singiel ma szansę stać się hitem

2021-07-01 12:22 Jakub Adamiak
Gabi Katzer biegnie po muzyczny sukces. Najnowszy singiel ma szansę stać się hitem
Autor: Materiały prasowe ID Records Gabi Katzer biegnie po muzyczny sukces. Najnowszy singiel ma szansę stać się hitem

Gabi Katzer to wokalistka młodego pokolenia podchodząca z okolic Krakowa, którą mieliśmy okazję poznać podczas eliminacji do Eurowizji Junior, gdzie wraz z Viki Gabor i Nikolą Fiedor walczyły o reprezentowanie naszego kraju

W ostatnich dniach ukazał się nowy, wakacyjnie brzmiący utwór Biegnę wraz z teledyskiem od Gabi Katzer. Za produkcję oraz warstwę tekstową odpowiada Juliusz Kamil - ceniony kompozytor i producent w Polsce. Gabi nie zwalnia tempa: pół roku temu mogliśmy zobaczyć ją w koncertach świątecznych TVP, a niedawno także w programie "Jaka to melodia". Wcześniejszy singiel Gabi, także w wyniku nawiązanej współpracy z Juliuszem Kamilem - Mała Rzecz zdobył już uznanie fanów. Popowa konwencja oraz ponadczasowy przekaz sprawiły, że utwór mimo prawie roku obecności w sieci, nadal jest aktualny dla odbiorcy w każdym wieku. Gabrysia konsekwentnie działa muzycznie, czego efektem jest Jej nowy singiel - Biegnę. To przepełniony pozytywnym nastawieniem utwór mówiący o podążaniu za swoimi marzeniami i osiąganiu obranych celów, idealny na rozpoczynające się za parę dni wakacje. Energetyczny rytm oraz napawający optymizmem tekst sprawiają, że utwór zapada w pamięci i może stać się letnim przebojem w młodej grupie odbiorców.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Kim jest Gabi Katzer?

Gabi Katzer to wokalistka, która wraz z m.in. Viki Gabor walczyła w finale o reprezentowanie naszego kraju podczas Eurowizji Junior. W ostatnich dniach ukazał się jej nowy nowy, wakacyjnie brzmiący utwór Biegnę wraz z teledyskiem. Singiel powstał we współpracy z Juliuszem Kamilem - odpowiedzialnym za powstanie hitów takich gwiazd jak Roksana Węgiel czy Natalia Zastępa.

Źródło: Gabi Katzer biegnie po muzyczny sukces. Najnowszy singiel ma szansę stać się hitem