Luksusowe życie gwiazd

Dom Friza, Wersow i małej Mai. Tu królują beże, biel i luksusy! Jak wygląda posiadłość youtuberów?

Dom Friza, Wersow i małej Mai to luksusowa willa, na którą nie każdy mógłby sobie pozwolić. Najpopularniejsza polska para influencerów oraz ich nowonarodzona córeczka na co dzień żyją na wysokim poziomie. Pięknie urządzona przestrzeń to nie wszystko. Uwagę przykuwa także ogród oraz taras z jacuzzi i basenem. Jak wygląda dom Wersow i Friza?

Spis treści

  1. Friz, Wersow i mała Maja 
  2. Dom Friza i Wersow - taras z basenem i jacuzzi 
  3. Wnętrza domu Wersow i Friza 
  4. Pokój córki Wersow i Friza. Mała Maja żyje jak w bajce 
  5. Zobacz na zdjęciach, wygląda dom Wersow, Friza i Mai

Friz, Wersow i mała Maja 

Friz (Karol Wiśniewski) i Wersow (Weronika Sowa) to para najpopularniejszych polskich youtuberów, którzy pomimo młodego wieku, dorobili się bardzo pokaźnego majątku. Dzięki współpracy z wieloma firmami para narzeczonych i ich nowonarodzona córeczka mogą pochwalić się życiem, o jakim marzy wiele osób. 

Friz rozpoczął swoją przygodę z nagrywaniem filmików na YouTube w 2010 roku, kiedy to relacjonował jak gra w popularne gry. Późnej stworzył Ekipę, która stała się ogólnopolskim fenomenem. Fani kochali oglądać grupę znajomych, która zamieszkała w luksusowej willi i relacjonowała w sieci swoje życie. Do Ekipy należeli m.in.: Mini MajkMateusz Trąbka czy Weronika Sowa.

Wersow i Friz zostali parą i obwieścili światu, że chcą się pobrać. Wiśniewski podarował swojej wybrance pierścionek zaręczynowy za ponad 100 tysięcy złotych! Narzeczeni wiodą życie jak w bajce i mogą pozwolić sobie na wiele luksusów. Fani oszaleli z radości na wieść, że Wernika Sowa spodziewa się dziecka. Para youtuberów pod koniec czerwca powitała na świecie córeczkę Maję. 

Czytaj także: Wersow wróciła do pracy i zabrała ze sobą córeczkę

Dom Friza i Wersow - taras z basenem i jacuzzi 

W 2022 roku Wersow i Friz zamieszkali w luksusowym domu pod Krakowem. Oboje podkreślali, że jest to pierwsze miejsce, w którym będą mieszkać całkiem sami. Zapewne niewiele młodych par może pozwolić sobie na wejście w posiadanie tak dużej i luksusowej nieruchomości. 

W obszernym filmie zamieszczonym na kanale Wersow na YouTube influencerzy pokazali fanom, jak wygląda ich dom. Trzeba przyznać, że willa Wersow i Friza, a niedawno także małej Mai, robi wrażenie nie tylko wewnątrz, ale i z zewnątrz. 

Nowoczesny dom to szary, przeszkolony budynek, który otacza mur, dający parze trochę prywatności. Na uwagę zasługuje sporych rozmiarów ogród i pokaźny taras, który stał się dla Friza i Wersow miejscem rekreacji. Na tarasie znajduje się nie tylko basen i jacuzzi, ale także palenisko w amerykańskim stylu oraz meble wypoczynkowe w jasnej kolorystyce. 

Wnętrza domu Wersow i Friza 

Biel, beże i szarości to kolory, które dominują w domu narzeczonych. Centralnym miejscem w domu jest ogromny salon z otwartą kuchnią oraz dużym stołem. Wersow i Friz zaprojektowali tam także strefę wypoczynku z dużą, wygodną, beżową kanapą oraz telewizorem. 

Drugi telewizor mieści się w sypialni youtuberów, a kolejny w... łazience! Naprzeciwko wanny para zawiesiła lustro, które jest także ekranem, co pozwala na oglądanie filmów w czasie kąpieli. 

Wersow i Friz pokazali fanom także spiżarnię, korytarz zabudowany szafami, dwie łazienki, a także pokój gościnny, nazywany także pokojem teściowej. 

Pokój córki Wersow i Friza. Mała Maja żyje jak w bajce 

Kiedy Wersow i Friz oczekiwali na przyjście na świat swojej córeczki, musieli przerobić pokój gościnny na królestwo swojej pociechy. 

Pokój Mai jest urządzony z beżowej kolorystyce. Poza funkcjonalnymi meblami, jak na przykład szafa na ubranka dziewczynki, w pomieszczeniu znajdują się także m.in. łóżko, które będzie rosło razem z nią, rozkładana kanapa, wysoka, desingerska lampa, telewizor czy regał na książki. Z pewnością Maja będzie miała tam piękne dzieciństwo. 

Czyta także: Rozkochała w sobie miliony Polaków. Przed fanami zdołała ukryć, że wychodzi za mąż

Zobacz na zdjęciach, wygląda dom Wersow, Friza i Mai

Jesteś ciekawy, jak wygląda luksusowa posiadłość tej rodziny? Choć Friz nie zdradził, ile kosztował go ten dom, można się domyślać, że jest to nieruchomość za miliony złotych. W poniższej galerii prezentujemy zdjęcia nieruchomości, w której na co dzień żyją Wersow, Friz i ich córeczka Maja. 

Źródło: Dom Friza, Wersow i ich córeczki. Tu królują beże, biel i luksusy! Jak wygląda posiadłość youtuberów?