Faster

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Faster z muzyczną nowością. "Do Fury (diri diri dam dam)” ma mocne klubowe brzmienie

2023-10-12 9:56

Po „Audi w LPG”, „Becie w benzie” i „Volkswagenie z Hagen” wlatuje kolejny kawałek grupy Faster o tematyce motoryzacyjnej pt. "Do Fury (diri diri dam dam)”. Mocne klubowe brzmienie sprawi, że ten kawałek na pewno zagości w niejednym aucie oraz na niejednej imprezie. Dodatkowo w teledysku zobaczymy szybkie samochody, motocykle, piękne kobiety oraz znanych Youtuberów motoryzacyjnych.

Grupa Faster powraca z utworem o tematyce motoryzacyjnej! Po „Audi w LPG”, „Becie w benzie” i „Volkswagenie z Hagen” wlatuje na YT kolejny kawałek grupy Faster o tematyce motoryzacyjnej pt. "Do Fury (diri diri dam dam)”. Mocne klubowe brzmienie sprawi, że ten kawałek na pewno zagości w niejednym aucie oraz na niejednej imprezie. Dodatkowo w teledysku zobaczymy szybkie samochody, motocykle, piękne kobiety oraz znanych Youtuberów motoryzacyjnych. W teledysku "Do Fury" pojawiają się między innymi: Kickster, Profesor Chris, JaodowyTV, Julie Kruzer znana m.in. z Warsaw Shore oraz tiktokerka Iga Kozińska. Co więcej zespół Faster ma dla fanów mega petardę – samochód z ich teledysku, Mercedes GLC 43 AMG jest do wygrania!!!

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

Faster - kto to?

Zespół FASTER powstał w 2008 roku w Olsztynie. Do dziś gra w niezmienionym składzie, Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko. Debiutancki teledysk „Seniorita” od samego początku był emitowany we wszystkich telewizjach grających muzykę disco polo. W listopadzie 2016r. zespół nagrał teledysk do piosenki „AUDI W LPG”. Singiel pokrył się potrójną platyną, a na portalu YouTube obejrzało go ponad 56 milionów osób. Kolejne piosenki chłopaków – „BETA W BENZIE”, która ma ponad 26 milionów wyświetleń oraz „OTWIERAM BALACHA”, który ma ponad 14 milionów wyświetleń pokryły się złotą płytą. W maju 2019 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu pod tytułem „Audi w LPG”. Podczas swojej kariery, zespół FASTER zagrał ponad tysiąc koncertów plenerowych oraz klubowych w całej Polsce i cały czas pracuje nad nowymi utworami.

604eLmHusmU

Nikt nie słucha, każdy zna. Dokończ piosenki disco polo

Pytanie 1 z 11
"Żono moja, serce moje, nie ma takich, jak my dwoje, bo ja kocham ..." (Żono moja)