Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

FANI GWIAZD

Fanka Dawida Kwiatkowskiego zrobiła coś niesamowitego! Artysta publicznie jej podziękował

2023-10-12 11:31

Dawid Kwiatkowski to artysta, który może pochwalić się rzeszą wiernych fanów. Są z nim na każdym kroku, wspierają go pod sceną i zawsze obsypują go komplementami. Teraz artysta postanowił publicznie podziękować swojej fance, która zrobiła coś niesamowitego. Takiej wielbicielki może pozazdrościć mu niejedna gwiazda!

Dawid Kwiatkowski uchodzi za najpopularniejszego artystę w polskiej branży muzycznej. Wszystko zaczęło się jeszcze w 2013 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał jego numer "Biegnijmy". To właśnie ten kawałek był przełomem w jego karierze, po nieudanym castingu do Must Be the Music. Tylko muzyka. Trzy miesiące po tej premierze, fani Dawida mogli rozkoszować się w kolejną. Tym razem był to numer "Na zawsze", dzięki któremu obok artysty zgromadziło się jeszcze więcej fanem. Co ciekawe, Dawid Kwiatkowski zaczynał swoją karierę w podobnym czasie co Justin Bieber, dlatego jego wielbicielki okrzyknęły go polską wersją Biebera, szczególnie ze względu na podobną fryzurę. Nie można również zapomnieć o The Voice Kids i roli trenera, a także interakcji z fanami na koncertach i w komentarzach pod zdjęciami.

ZOBACZ TAKŻE: Mieszkanie Dawida Kwiatkowskiego przepełnione jest luksusem. Nie brakuje złota i bieli

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Dawid Kwiatkowski dziękuje fance na Instagramie

Dawid Kwiatkowski jest jednym z nielicznych artystów, który może pochwalić się wiernym i niesamowitym gronem fanów. Są z nim na każdym kroku i czasami robią rzeczy, o których artysta nawet nie śnił. Ostatnio wokalista pochwalił jedną ze swoich wielbicielek na Instagramie, która była na jego wszystkich tegorocznych koncertach. Nie tylko umieścił wzruszający wpis, ale także dodał kilka fotek z wielbicielką Agatą:

- Zagrałem w tym roku 52 koncerty i Agatka, którą widzicie na zdjęciach, była na wszystkich. Była na 52 koncertach. What? Dziękuję Tobie Agatko, ale też każdemu, kto choć raz pojawił przed naszą sceną za każdy uśmiech, każdą łzę, każde wyśpiewane słowo. To coś więcej niż trasa, coś więcej niż koncerty. To jest nasza wspólna ucieczka. Inny świat, którego nie zrozumie nikt, patrząc, nie będąc w jego środku. Życie ogólnie jest ekstra, a życie w trasie… damn! I love u guys!

Na koniec Dawid Kwiatkowski poprosił fanów o odpoczynek, zrobienie prania i... kupienia analogowych klisz, ponieważ w następną trasę koncertową rusza już w lutym. Musimy przyznać, że szczęściarz z tego artysty. Tacy fani to największy skarb!

PRZECZYTAJ TAKŻE: W takiej fryzurze Dawid Kwiatkowski zaczynał karierę. Teraz zrobił sobie taką samą!

Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Pytanie 1 z 7
"To takie proste, tak wpadać wieczorami, żaden pośpiech..." to słowa z piosenki: