Fanka, czyli Anna Wójcik wraca z mocnym uderzeniem! Jej piosenka polskim HITEM LATA 2021?

Fanka, czyli Anna Wójcik wraca z mocnym uderzeniem! Jej piosenka polskim HITEM LATA 2021?
Autor: e-Muzyka / okładka singla Będzie co będzie - Fanka Fanka, czyli Anna Wójcik wraca z mocnym uderzeniem! Jej piosenka polskim HITEM LATA 2021?

FANKA, czyli Anna Wójcik, to jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek muzycznych. Jej nagrania uzyskały ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube. Znana jest z oryginalnych mashupów, ale nagrywa również piosenki autorskie. Poznajcie już teraz jej autorski utwór Będzie, co będzie!

Spis treści

  1. Fanka - kim jest?
  2. Fanka na YouTube - kanał
  3. Fanka - piosenka Będzie co będzie

FANKA w ostatnim czasie intensywnie pracowała nad nowymi singlami, spędzając długie godziny w studio nagraniowym, w asyście wielu zdolnych i utytułowanych producentów. Efektem tych działań jest solowy utwór Będzie co będzie. Piosenka jest owocem współpracy z rozchwytywanym duetem producenckim Hotel Torino, który tworzą Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór. Są oni współautorami m.in. debiutanckiego singla Michała Szczygła, Nic tu po mnie, jak również hitów takich artystów, jak Viki Gabor, Alicja Szemplińska, Sanah czy Zuza Jabłońska.

Fanka i Adis rozgrzali swoim koncertem. W czasie Domowego Grania zaśpiewali megahity!

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD
Sonda
Fanka - piosenka Będzie co będzie to polski HIT LATA?

Fanka - kim jest?

Anna Wójcik, znana jako FANKA, to ambitna artystka o wyjątkowym, charakterystycznym wokalu, niebanalnym guście muzycznym i charyzmatycznej osobowości, które pomogły jej zbudować w ciągu dwóch lat jeden z największych muzycznych kanałów na polskim YouTube. Popularność przyniosły Ani oryginalne covery znanych piosenek w formie mashupów, które na YouTube osiągnęły rekordowe, wielomilionowe wyświetlenia. Artystka pisze jednak także piosenki autorskie, które również cieszą się dużym powodzeniem.

Fanka na YouTube - kanał

Kanał YouTube FANKI wygenerował przeszło 50 milionów wyświetleń, a jej fanpage śledzi ponad 250 tysięcy użytkowników. Ania stworzyła wielką społeczność stałych widzów, którzy czekają na każdy kolejny jej muzyczny projekt. Po kilku miesiącach ciszy wraca z nowym utworem dla wszystkich tych, którzy cierpliwie na nią czekali.

Fanka - piosenka Będzie co będzie

Utwór dedykuję przede wszystkim Wam i sobie. Żyjemy w czasach, w których ciężko jest nam cieszyć się życiem, a mam takie ogromne marzenie, żebyśmy zatrzymali się na chwilę, chwycili ten dzień, docenili to, co mamy i po prostu przestali martwić się tym, co będzie, bo i tak będzie, co będzie - powiedziała młoda i zdolna Youtuberka.

Źródło: Fanka, czyli Anna Wójcik wraca z mocnym uderzeniem! Jej piosenka polskim HITEM LATA 2021?