Gosia Andrzejewicz

i

Autor: screen z Instagram/gosiaand Gosia Andrzejewicz

Fan Gosi Andrzejewicz zaszalał na maksa! To się nazywa wierny wielbiciel

2022-05-02 13:07

Choć dziś o Gosi Andrzejewicz nie jest tak głośno jak kiedyś, to artystka może pochwalić się gronem wiernych fanów. Widać to na koncertach, a także w komentarzach na jej social mediach. Teraz jeden z jej wielbicieli zaszalał na maska i zrobił sobie wielki tatuaż. Gosia Andrzejewicz jest zachwycona!

Gosia Andrzejewicz to artystka, która weszła do branży muzycznej w 2004 roku. Właśnie wtedy wydała niezależną płytę, którą promowały dwa single - Nieśmiały chłopak i Wielbicielka. Krok po kroku zdobywała coraz większą rozpoznawalność, a w 2005 towarzyszyła zespołowi Ivan i Delfin podczas występu w 50. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie. Jeszcze większą popularność przyniosły jej hity: Pozwól Żyć, Słowa oraz Trochę Ciepła. Te trzy kawałki do dziś uwielbiane są przez słuchaczy i wiele osób z sentymentem wsłuchuje się w ich brzmienia. Choć słuch o Gosi Andrzejewicz lekko zaginął, to artystka wciąż jest aktywna muzycznie, a w dodatku stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedyś śpiewali wielkie hity. Co dziś robi Gosia Andrzejewicz, Szymon Wydra i inni?

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Fan Gosi Andrzejewicz mocno zaszalał

Zdjęcia, relacje, filmiki. Właśnie to można zaleźć na Instagramie Gosi Andrzejewicz, którą śledzi tam blisko 45 tysięcy osób. Artystka może pochwalić się sporą społecznością, do której zaliczają się jej wierni fani. To oni są na większości jej koncertów, przesyłają jej kwiaty i wręczają upominki. Jednak jeden z wielbicieli Gosi zaszalał na maksa i... stworzył sobie tatuaż na którym widnieje imię i nazwisko piosenkarki, a także tytuł singla "Pozwól żyć". Gosia Andrzejewicz jest zachwycona obrotem sprawy, a nagranie z tatuażem udostępniła na swoim oficjalnym profilu na Insatgramie podpisując:

To się nazywa wierny fan ?One of my biggest fan with a tattoo on my name?

Poniżej możecie zobaczyć, jaki tatuaż zrobił sobie wielbiciel Gosi Andrzejewicz. Musimy przyznać - odważny krok!

Stare hity, czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Szymon Wydra: Nasze życie będzie jak poemat...