Fame MMA 15 - KIEDY, GDZIE, KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 15?

2022-08-10 12:20 Ewelina Kulasza
Fame MMA
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Fame MMA

Fame MMA 15 to kolejna gala, która zbliża się wielkimi krokami. Kogo tym razem zobaczymy w oktagonie? Kiedy i o której godzinie odbędą się walki gwiazd sportu, internetu i nie tylko? Najważniejsze szczegóły dotyczące gali Fame MMA 15, znajdziecie w tym artykule.

Spis treści

 1. Fame MMA 15 - DATA
 2. Fame MMA 15 - MIEJSCE
 3. Fame MMA 15 - KARTA WALK
 4. Fame MMA 15 - BILETY

Fame MMA 15 - data, miejsce, karta walk, bilety. Kiedy odbędzie się gala? Kto walczy na Fame MMA 15? Informacji na ten temat poszukuje w sieci niejedna osoba, która interesuje się sportami walki. Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Pojedynki, które rozgrywają się w oktagonie, głównie odbywają się na zasadach MMA, a do sportowej klatki wchodzą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy, czy inne znane osoby ze świata mediów i internetu. Przed nami piętnasta odsłona wydarzenia za które w głównej mierze odpowiada między innymi Wojtek Gola. Kogo zobaczymy w oktagonie? Kiedy odbędzie się Fame MMA 15? Data jest już znana!

Iga Świątek skończyła 21 lat! Jakie sekrety skrywa polska tenisistka? [CIEKAWOSTKI]

Super Sport odc. 3

Fame MMA 15 - DATA

Kiedy jest Fame MMA 15? Data sportowego wydarzenia ciekawi wiele osób. To żadna tajemnica! Wiemy już, że Fame MMA 15 odbędzie się pod koniec tegorocznych wakacji, dokładnie 27 sierpnia 2022 roku.

Fame MMA 15 - MIEJSCE

Gdzie odbędzie się Fame MMA 15? Na ten moment lokalizacja sportowej gali nie jest jeszcze znana. Chodzą pogłoski, że ma być to Stadion Narodowy w Warszawie, jednak informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona.

Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?

Fame MMA 15 - KARTA WALK

Kto walczy na Fame MMA 15? Karta walk ciekawi fanów sportowego wydarzenia, dlatego poniżej znajdziecie ją w pełnej okazałości.

 • Linkimaster - Lil Masti [MAIN EVENT WALKA O PAS]
 • Marcin ' XAYOO' Majkut - Mikołaj Konopskyy Tylko (K1 - Co-main Event)
 • Rafał 'Takefun' Górniak - Filip Zabielski (K1)
 • Mariusz 'Sarius' Golling - Marcin 'Polish Zombie' Wrzosek
 • Marcin Dubiel - Kacper 'Crusher' Błoński
 • Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula
 • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula lub Szalony Reporter
 • Jakub 'Paramaxil' Frączek - Franciszek Franio Rusiecki
 • Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias - Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) [Dwóch na dwóch]

Fame MMA 15 - KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 27 sierpnia?

Fame MMA 15 - BILETY

Gdzie kupić bilety na Fame MMA 15 i jaka jest ich cena? Ile kosztują bilety na Fame MMA 15? Zbliżającą się gala, interesuje z dnia na dzień coraz więcej osób. Wejściówki na wydarzenie będą dostępne w sprzedaży online, jednak ich sprzedaż jeszcze nie ruszyła. Jeśli będzie coś wiadomo na ten temat, artykuł zostanie dla Was zaktualizowany.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.