Ewa Wachowicz

i

Autor: AKPA

ŚLUBY GWIAZD

Ewa Wachowicz wzięła ślub. Wyglądała obłędnie i z klasą. Wiemy kim jest jej mąż!

2023-09-05 10:25

Tym żyje dziś cała Polska. Ewa Wachowicz wyszła za mąż, a jej wybrankiem serca jest Sławomir Kowalewski. Była Miss Polonia trzymała wszystko długo w tajemnicy, jednak po przypieczętowaniu miłości w kościele, zdecydowała się pochwalić fanom w mediach społecznościowych. Wyglądała obłędnie i z klasą!

Ewa Wachowicz wzięła ślub. Kim jest jej wybranek serca? Była Miss Polonia zdecydowała się powiedzieć wszystkim o tym, że wyszła niedawno za mąż. Choć długo skrywała sekret o zamążpójściu i przygotowaniach do tego dnia, w końcu zdecydowała pochwalić się radosną nowiną przed fanami, umieszczając kilka zdjęć i filmików ze swojego pięknego dnia. Na Instagramie prezenterki telewizyjnej mogliśmy niedawno po raz pierwszy zobaczyć jej ukochanego, a także to, jak wyglądała podczas swojego ślubu. Ewa Wachowicz w tym wyjątkowym dniu miała na sobie suknię o kroju syrenki z rozłożystym długim trenem i odsłoniętymi ramionami. Włosy były pofalowane, a grzywka została uniesiona lekko do góry. Pan Młody natomiast miał na sobie biało-czarny garnitur, co pięknie łączyło się z Panną Młodą. Kim jest mąż Ewy Wachowicz? To żadna tajemnica.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Kim jest mąż Ewy Wachowicz?

Ewa Wachowicz powiedziała sakramentalne tak w sobotę 2 września w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie. Słynna prezenterka telewizyjna, którą widzowie znają bardzo dobrze z programu "Ewa gotuje" poślubiła swojego wieloletniego partnera Sławomira Sulima Kowalewskiego. Kim jest jej wybranek serca? Okazuje się, że Sławomir to dziennikarz radiowy i wielki fan muzyki. Mężczyzna wiele lat temu próbował swoich sił w zespole rockowym, a w 2016 roku mogliśmy oglądać go w programie Polsatu "Must be the Music. Tylko muzyka".

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy taniec Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości wzrusza do łez. Ciężko oderwać wzrok

Przypomnijmy, że Ewa Wachowicz stanęła w 2023 roku na ślubnym kobiercu po raz drugi. Była Miss Polonia w 1996 roku w ambasadzie RP w Pretorii wzięła ślub z Przemysławem Osuchowskim, jednak małżeństwo to nie przetrwało. W 2007 roku doszło do rozwodu po trzyletnim rozstaniu. Z tego małżeństwa Ewa Wachowicz ma 23-letnią córkę Aleksandrę.

Sonda
Podoba Ci się styl Ewy Wachowicz?