Ewa Farna

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Ewa Farna w platynowym blondzie jest nie do poznania. Fryzjer gwiazd kompletnie ją odmienił

2023-06-04 18:43

Fryzjer gwiazd wziął na warsztat fryzurę Ewy Farnej. Ekspert postawił na mocną metamorfozę spowodowaną zmianą koloru włosów. Do sieci trafiło zdjęcie gwiazdy w platynowym blondzie, na którym artystka wygląda zupełnie inaczej. Co myślicie o takim looku?

Ewa Farna w blond włosach kompletnie nie przypomina siebie! Artystka od lat jest wierna swoim długim, ciemnym włosom, które prezentowała w wielu ciekawych upięciach. Kiedy decyduje się na zmiany, są one bardzo delikatne, bez ekstrawaganckich metamorfoz. Co więcej, wokalistka wielokrotnie podkreślała, że jest piosenkarką, a nie modelką i to nie jej wygląd powinien grać pierwsze skrzypce. Zaznaczała, że zależy jej na tym, by być postrzeganą przez pryzmat swojej twórczości, a nie urody. Teraz jednak możemy zobaczyć, jak Ewa Farna prezentowałaby się, gdyby zdecydowała się na zmienienie swojego looku i mocną metamorfozę. Fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański wrzucił na swojego Instagrama wizualizację, na której możemy zobaczyć jak wygląda Ewa Farna w platynowym blondzie.

Julia Wieniawa w bikini bez makijażu. Gwiazda zachwyciła fanów naturalnym lookiem!

Nic dwa razy się nie.... | Dokończ Piosenkę 13 #Sanah #DawidPodsiadło

Ewa Farna - blond włosy

Gwiazda jest wierna swojemu wizerunkowi od wielu lat. Jej ciemne, długie włosy stały się już jej znakiem rozpoznawczym. Podobnie jak szeroki uśmiech jak poczucie humoru. Jednak fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański postanowił sprawdzić, jak Ewa Farna wyglądałaby, gdyby zdecydowała się na mocną zmianę i przefarbowanie się na blond. Ekspert wrzucił dwie fotografie, na których możemy zobaczyć gwiazdę w platynowym blondzie oraz z różowymi refleksami. W internetowej sondzie, którą stworzył, 60 procent jego obserwujących opowiedziało się za pierwszą wersją. Z kolei na drugą postawiło aż 70 procent.

Roksana Węgiel wybrała suknię ślubną. Gwiazda ujawniła szczegóły ceremonii

Ewa Farna

i

Autor: Instagram/lukiur
Ewa Farna

i

Autor: Instagram/lukiur
Listen on Spreaker. Źródło: Ewa Farna w platynowym blondzie jest nie do poznania. Fryzjer gwiazd kompletnie ją odmienił