Ekipa - koncerty youtuberów to petarda. Będzie się działo

2021-07-21 14:18 MK
Ekipa
Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Ekipa bije obecnie rekordy popularności. Po wydaniu krążka Sezon 3 przyszedł czas na koncerty. Za pośrednictwem funkcji stories na Instagramie Friz podzielił się nagraniami z prób. Fani, którzy będa mieli okazję zobaczyć show Ekipy w Krakowie, muszą być przygotowani na wiele niespodzianek.

Ekipa - koncert w Krakowie to wydarzenie, na które czekają wszyscy fani najpopularniejszej grupy na polskim YouTubie. Nic dziwnego, to w końcu jedyna okazja, by móc usłyszeć na żywo numery z bestsellerowego krążka youtuberów. Płyta Sezon 3 ukazała się pod koniec czerwca i z miejsca zadebiutowała na szczycie rankingu najchętniej kupowanych albumów muzycznych w naszym kraju. Na samych pre-orderach Ekipa miała zarobić ponad dwa miliony złotych. 

Początkowo koncert Ekipy w Krakowie miał się odbyć 26 czerwca, czyli w dniu, kiedy ich album Sezon 3 trafił do regularnej sprzedaży. Ze względu na przepisy termin zmieniono. Oficjalnie wiadomo już, że Friz wraz z pozostałymi członkami Ekipy zaprezentują się przed publicznością na początku sierpnia. I choć zostało jeszcze trochę czasu, youtuberzy rozpoczęli już przygotowania do premierowego show, podczas którego nie zabraknie hitów 3KIPA, ZAEBYŚCIE czy NAPAD NA BANK, w którym gościnnie zaśpiewała sama Roksana Węgiel.

Sonda
Friz - czy kwota zarobiona na płycie na tobie wrażenie?

Ekipa - koncert w Krakowie

Wszystko wskazuje na to, że fani, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w premierowym koncercie Ekipy, mogą liczyć na prawdziwe show. Od kilku dni Friz relacjonuje na swoim Instagramie przygotowania do występu, który zaplanowano na początek sierpnia. Warto wspomnieć, że bilety na to wydarzenie otrzymywali tylko ci wielbiciele, którzy zakupili przedpremierowo ekskluzywnego boxa z debiutanckim albumem youtuberów.

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu
Źródło: Ekipa - koncerty youtuberów to petarda. Będzie się działo