Ekipa Friza i płyta Sezon 3. Która piosenka najlepsza? [GŁOSOWANIE]

2021-06-28 15:50 Adrian Rybak
Wygraj najnowsze płyty Ekipy Friza - Sezon 3!
Autor: okładka płyty Wygraj najnowsze płyty Ekipy Friza - Sezon 3!

Ekipa Friza wydała swój debiutancki album. Wszyscy fani grupy influencerów czekali na to od bardzo dawna. Po kilku udanych singlach wreszcie przyszedł czas na płytę, która zaledwie w ciągu kilku godzin osiągnęła niesamowitą liczbę wyświetleń. Która piosenka z płyty Sezon 3. podoba wam się najbardziej?

Ekipa Friza już oficjalnie wydała swój nowy album pod tytułem Sezon 3. Kika dni temu pisaliśmy o tym, że album wyciekł i była możliwość przesłuchania go wcześniej. Można o tym przeczytać tutaj. Teraz nie ma już po co szukać nielegalnych linków, ponieważ płyta znajduje się już na wszystkich serwisach streamingowych, YouTube oraz na półkach sklepów muzycznych. Nie ma wątpliwości, że książek będzie sprzedawał się jak świeże bułeczki. W ostatnim czasie Ekipa Friza odnosiła ogromne sukcesy. Wszyscy pamiętamy wielki szał na lody Ekipy. Album Sezon 3. promowany był kilkoma singlami. Najpopularniejszy był 3KIPA, który ma kilkadziesiąt milionów na YouTube. Pojawił się także numer razem Roxie. Przesłuchaliście już album? Która piosenka podobała wam się najbardziej? Oddaj głos w naszej ankiecie.

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Ekipa Friza - Sezon 3. Lista piosenek

1. 3Kipa, 2. Zaebyście (feat. Qry), 3. Napad na bank (feat. Roksana Węgiel), 4. Chill, 5. Ja to tak czuję (feat. B.R.O), 6. Sen, 7. Selfmade, 8. Na zajawce, 9. Uśmiech, 10. Do fury, 11. Zygzak (feat. Jacuś), 12. Influencer party hard, 13. Dobry mood

Sonda
Ekipa - SEZON 3. Która piosenka najlepsza?

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. 3KIPA to nie jest ich pierwsza piosenka. Wcześniej nagrali już między innymi utwór Przejmujemy Jutuby we współpracy z WIP BROS.

Źródło: Ekipa Friza i płyta Sezon 3. Która piosenka najlepsza? [GŁOSOWANIE]