Edyta Górniak - wiek, wykształcenie, zarobki, syn, wzrost, partner, bez makijażu Eurowizja

i

Autor: WBF Edyta Górniak - wiek, wykształcenie, zarobki, syn, wzrost, partner, bez makijażu Eurowizja

Edyta Górniak pisze o samotności i wspomina: „Kiedyś Wigilie dla mnie były przepłakane”

2021-12-27 13:06

Edyta Górniak na Instagramie podzieliła się zdjęciem i wpisem, w którym odnosi się do przeszłości. Zdradza w nim m.in., że wigilie w poprzednich latach nie były dla niej łaskawe. „Kiedyś Wigilie dla mnie były samotne (naprawdę) lub przepłakane” – wspomina. Co jeszcze napisała?

O Edycie Górniak jest ostatnio głośno za sprawą głoszenia antyszczepionkowych teorii. Piosenkarka nie tylko na swoim Instagramie przekonuje, że szczepienia nic nie dają, ale także na profilach u innych znanych osób, które ośmielają się przyjąć szczepienie.

» Edyta Górniak zarzuca Małgosi Rozenek-Majdan BRAK SZACUNKU do ludzi!

Gwiazda w ostatnim czasie naraziła się wielu znanym osobom. Obok ataków na swoją osobę nie przechodzi obojętnie i zawsze na nie odpowiada. Górniak nie żyje jednak samymi dramami.

Często i chętnie publikuje na swoim Instagramie różne przemyślenia. Przy okazji świąt, zdradziła, jak spędzała Święta Bożego Narodzenia w poprzednich latach.

Ktokolwiek skrzywdził mnie świadomie lub nieświadomie - zwalniam go z karmy Kiedyś Wigilie dla mnie były samotne (naprawdę) lub przepłakane, bo z kimś na siłę - dziś pełne Miłości troski i uśmiechu. To potwierdza, że życie ma swoje cykle i etapy. Nic się nie zatrzymuje, ani Miłość ani cierpienie. Więc kiedy Kochasz, Kochaj najmocniej. A kiedy cierpisz, przeczekaj. Nie trać ani chwili nadziei Gdziekolwiek jestem gdziekolwiek będę, jesteście zawsze w moim Sercu Tulę Świątecznie ❤️

- pisała, wspominając bolesne doświadczenia.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE
Źródło: Edyta Górniak pisze o samotności i wspomina: „Kiedyś Wigilie dla mnie były przepłakane”