Doda, Żony Warszawy, Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA

OGROMNY SUKCES

Doda ma ogromne powody do dumy! Żony Warszawy i Klaudia El Dursi mogą jej pozazdrościć

2023-09-27 12:06

Doda w ostatnim czasie nie może narzekać na nudę. Nowe kawałki, teledyski, a teraz jeszcze przygotowania do zbliżającej się trasy koncertowej. Dziś skacze z radości i śmiało może zacząć świętować, ponieważ ma ogromne powody do dumy! Klaudia El Dursi i wszystkie uczestniczki nowego show Polsatu - Żony Warszawy, mogą jej tylko pozazdrościć.

Doda skacze z radości, a jej fani razem z nią! Wszystko przez drugi program z jej udziałem, który jesienią tego roku pojawił się w ramówce Polsatu. Mowa o Doda. Dream Show, który opowiada o kulisach pracy artystki nad jej najnowszą trasą koncertową Aquaria Tour, która od października 2023 odbywać się będzie w Warszawie. Program zdradza nie tylko przygotowania do jej wielkiego wydarzenia - w końcu ostatnią trasę koncertową miała dawno temu, ale także pokazuje jej relacje ze współpracownikami i fanami. W show Dody nie brakuje też jej spotkań z psychologiem, a także wstawek dotyczących jej życia uczuciowego i rozstania z Dariuszem Pachutem. W ostatnim odcinku, który miał emisję 18 września, fani mogli dostrzec jak wiele kosztowało ją to zajście. Mimo kiepskiego samopoczucia, dziś Doda ma ogromne powody do radości!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Oglądalność programu Doda. Dream Show

Doda ma powody do świętowania! Okazało się, że jej najnowszy program Doda. Dream Show jest najlepiej oglądanym show ze wszystkich, które emitowane są od września 2023 roku na antenie Polsatu i TV4. Ze statystyk, które pojawiły się w sieci wiemy, że Doda. Dream Show śledzić 433 tysiące widzów. Na drugim miejscu z wynikiem 399 tysięcy odbiorców jest program Żony Warszawy, natomiast dopiero na czwartym miejscu z wynikiem 306 tysięcy znalazł się Hotel Paradise, które prowadzi Klaudia El Dursi, a na piątym Love Island z wynikiem 251 tysiąca widzów, w którym prowadzącą jest Karolina Gilon. Jesteście zaskoczeni?