Doda

i

Autor: Alan Wojtasik @wwwwalan

GWIAZDY

Doda i Smolasty mają hit NIE TYLKO w Polsce! Nim Zajdzie Słońce notowane za granicą

2023-08-11 14:17

Czy to premiera roku? Niewykluczone! Piosenka Nim Zajdzie Słońce dopiero się ukazała, a już zdążyła mocno namieszać na rynku muzycznym nie tylko w Polsce. W dobę wideoklip nakręcony to kawałka wygenerował dwa miliony odsłon i znalazł się wysoko na karcie na czasie poza granicami Polski. Doda i Smolasty rozbili bank.

Doda i Smolasty mają wiele powodów do radości. Efekt ich współpracy w postaci piosenki Nim Zajdzie Słońce spotkał się ze świetnym odbiorem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Takiego otwarcia wokalistka jeszcze nie miała, a przypomnijmy, że jest obecna rynku od ponad 20 lat! Nakręcony do singla teledysk potrzebował zaledwie 10 godzin, by wygenerować milion odsłon. Drugi padł po dobie od premiery. Jak można się było spodziewać, emocjonalny numer z miejsca dotarł na sam szczyt karty na czasie polskiego YouTube'a. Jak podaje fanklub Doda-Music, klip znalazł się wśród najchętniej oglądanych wideo także poza granicami naszego kraju. Nim Zajdzie Słońce doskonale radzi sobie między innymi w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Gdzie jeszcze?

Doda o nadchodzących koncertach. Będzie się działo!

Doda i Smolasty na listach

Wokalistka i raper rozbili bank. O ich piosence mówią już wszyscy. Nim Zajdzie Słońce ma szansę stać się jednym z największych hitów tego roku, czemu dowodzą statystyki. Pełen romantycznych ujęć klip już po kilku godzinach dotarł do #1 miejsca karty Na Czasie w Polsce. To jednak nie koniec! Aktualnie znajduje się również na #2 miejscu w Wielkiej Brytanii, #5 miejscu w Niemczech w kategorii muzyka, a także na szczycie w Norwegii, gdy również weźmiemy pod uwagę poświęconą nowościom muzycznym kategorię. Wow!

Źródło: Doda i Smolasty mają hit NIE TYLKO w Polsce! Nim Zajdzie Słońce notowane za granicą