Doda

i

Autor: WBF

Doda odcina się od Emila Stępnia. Jest w kiepskiej kondycji psychicznej

2021-08-26 9:02

Po małżeństwie Dody nie ma już śladu. Jakby sam rozwód nie był wystarczająco bolesny, do sieci trafiły SMS-y, które miał wysyłać Emil Stępień, gdy był już mężem wokalistki. Proponował różnym kobietom karierę aktorską... Doda skomentowała sytuację.

Doda przechodzi ostatnio trudne chwile. Gwiazda potwierdziła plotki o rozwodzie z mężem. Już jakby ta sytuacja nie była wystarczająco przykra, do sieci trafiły niepokojące SMS-y. Miał je wysyłać Emil Stępień, który w tamtym czasie był już mężem gwiazdy.

W tych wiadomościach mąż Dody miał proponować pracę aktorki różnym kobietom, w sposób, jaki niektórzy fani artystki ocenili niezbyt pochlebnie...

Teraz Doda odcina się od całej tej sprawy.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Doda odcina się od afery z SMS-ami Emila Stępnia

Wokalistka zabrała głos na Instagramie. Podczas krótkiego stories powiedziała fanom, że nie chce mieć nic wspólnego ze skandalem.

- mówiła Doda.

Gwiazda dodała także, że już nie pracuje z Emilem Stępniem i nie chce brać za niego odpowiedzialności.

Trzymamy kciuki, żeby Doda dzielnie przeszła przez ten czas i dała czadu w sobotę!

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?

Chciałabym się raz na zawsze odciąć od tej całej sytuacji, która ma miejsce w internecie i tych pytań, które kierowana na moje ręce w związku z tym filmem mojego męża, który krąży. Ja naprawdę jestem w niezbyt dobrej kondycji psychicznej, a chciałaby wystąpić w sobotę dla moich fanów i na tym się skupić. Po to złożyłam papiery rozwodowe pół roku temu, żeby nie łączyć mnie z decyzjami prywatnymi mojego męża, o czym sam pisał.

Źródło: Doda odcina się od Emila Stępnia. Jest w kiepskiej kondycji psychicznej