Doda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Doda dostała nietypowy prezent od fanki. Pękniecie ze śmiechu!

2023-10-16 10:50

Doda spełniła swoje kolejne marzenie i zagrała kilka koncertów w ramach trasy Aquaria Tour. Fani świetnie bawili się pod sceną, a jeden z nich postanowił sprezentować artystce bardzo nietypowy prezent. Na uwiecznionym nagraniu widać, jak wielbicielka artystki przekazuje jej słoik z ulubioną zawartością Dody. Jej reakcja mówi wszystko!

Doda w ostatnim czasie nie może narzekać na nudę i brak kontaktu z fanami. Od września 2023 roku możemy oglądać w Polsacie jej najnowszy program "Doda. Dream show" w którym pokazuje nie tylko kulisy swojej pracy i relacje ze współpracownikami, ale także przygotowania do trasy "Aquaria Tour". Przypomnijmy, że multimedialne show Dody rozpoczęło się koncertem 7 października w Warszawie, a na ten moment zakończyło się 15 października, również na hali przy ulicy Łubinowej w Warszawie. Artystka nie powiedziała jednak ostatniego słowa i okazuje się, że najprawdopodobniej odbędą się kolejne koncerty w ramach jej spektakularnej trasy "Aquaria Tour". Ci którzy byli chociaż na jednym koncercie w Warszawie, są zachwyceni show jakim zrobiła artystka. Nie zabrakło jej najnowszych hitów, zapierających dech w piersiach animacji, które pojawiały się na telebimie i akrobacji powietrznych! Doda latała, "jeździła" na rekinie, a nawet padał na nią "deszcz".

ZOBACZ TAKŻE: Doda pokazała, że nie jest divą tylko swojską dziewczyną. Umyła włosy w wiadrze

Szybkie pytania - Doda

Doda z prezentem od fana

Na jednym z koncertów podczas trasy "Aquaria Tour", artystka została mile zaskoczona. Jedna z jej wielbicielek postanowiła podarować jej bardzo oryginalny prezent, na widok którego artystka mocno się ucieszyła. Prosto spod sceny w jej ręce powędrował majonez, znanej polskiej marki. Skąd pomysł na taki prezent? Doda kocha majonez, o czym poinformowała publicznie w programie Doda. 12 kroków do miłości:

- "Dwa jajka na twardo z majonezem. Do tego łososia dodać jedno jajko na twardo z majonezem. To by było super. Tylko żeby był ten majonez, bo ja BARDZO KOCHAM MAJONEZ. Każdy. Mogę się wysmarować od stóp do głów. I sama to zlizać".

To nie pierwszy raz, kiedy Doda dostała majonez od fanów, jednak musimy przyznać że był to strzał w 10-tkę! Na nagraniu poniżej możecie zobaczyć, jak Doda zareagowała na majonez podczas jednego z koncertów w ramach trasy "Aquaria Tour". Jej mina zdradza wszystko!

Listen to "Kwiat Jabłoni: stanąłem na kiedyś na klocek Lego. DZIEJE SIĘ" on Spreaker.