Żony Warszawy

i

Autor: AKPA

ZMIANY W EMISJI

Dlaczego nie ma Żon Warszawy? Emisja odcinków została przesunięta

2023-09-27 20:21

"Żony Warszawy" to program, który zagościł na antenie Polsatu jesienią 2023 roku. Widzowie mają okazję zobaczyć nie tylko luksusowe życie bogatych warszawianek, ale także poznać ich intrygi. Dlaczego dziś 27 września nie ma reality show o tej porze co zawsze? Okazuje się, że godzina emisji została zmieniona!

Emisja programu "Żony Warszawy" została przesunięta. Dlaczego? O której godzinie oglądać reality-show? Telewizja Polsat postanowiła wzbogacić jesienną ramówkę o nowe formaty. Oprócz dobrze znanych programów, takich jak "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Love Island.Wyspa miłości", czy też "Nasz Nowy Dom" z nową prowadzącą Elą Romanowską, w ramówce pojawiły się także nowości. Mowa między innymi o randkowym show "Temptation Island", który prowadzi Michał Figurski, a także "Żony Warszawy". Program ten pokazuje widzom prawdziwe życie i oblicze bogatych warszawianek. Oprócz tego możemy posłuchać o ich ciężkiej drodze to wielkiego sukcesu i zobaczyć intrygi, które zarejestrowały kamery podczas ich spotkań. W "Żonach Warszawy" występują: Monika Goździalska, Anita Kuś-Munsanje, Magda Pyć-Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska i Kasia Przydryga.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkie uczestniczki programu Żony Warszawy. Poznaj je bliżej

Emeryci nie mają złudzeń - PiS wygra wybory! Za to kochają Jarosława Kaczyńskiego #EwelinaPyta

Żony Warszawy - nowe godziny emisji od 27 września

Niektórzy widzowie będą w totalnym szoku. Ci, którzy o godzinie 20:05 włączą Polsat, niestety nie zobaczą programu "Żony Warszawy" lecz film "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Czy to koniec show o bogatych warszawiankach? Możecie być spokojni. Co tydzień od środy 27 września, wspomniane reality show zostanie wyemitowane o godzinie 22:10. Tym samym zmieni się także godzina rozpoczęcia "Temptation Island". Randkowe show z Michałem Figurskim na czele emitowane będzie o godzinie 23:10.