Dorota Wellman

i

Autor: wbf

DDTVN: Dorota Wellman z nowym partnerem! Co z Prokopem?

2021-08-22 23:00

Widzowie programu Dzień Dobry TVN są w szoku. W niedzielę o poranku u boku Doroty Wellman nie pojawił się Marcin Prokop. Co się stało? Czy to zmiana na dłużej? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Dorota Wellman i Marcin Prokop to telewizyjny duet, który jest uwielbiany przez tysiące osób. Ich swoboda, poczucie humoru, uśmiechy na twarzach, a zarazem profesjonalizm sprawia, że oglądanie programów przez nich prowadzonych, to sama przyjemność. Niektórzy twierdzą, że Dorota i Marcin są nierozłączni. Nic więc dziwnego, że jakakolwiek zmiana grafikowa wprawia fanów w niepokój. Tak było i tym razem. 

W weekendowym wydaniu programu Dzień Dobry TVN widzowie mogli zobaczyć Dorotę Wellman w towarzystwie nie Marcina Prokopa, a… Damiana Michałowskiego, który na co dzień prowadzi program z Pauliną Krupińską.

NAJWIĘKSZE SILNIKI samochodów [Bentley, Cadillac, Chevrolet, Dodge] | ESKA XD - Prosto z salonu #29

Widzowie nie dowierzają, że to zmiana na stałe. I słusznie. Najprawdopodobniej Marcin Prokop po prostu wziął sobie krótki urlop. Nic dziwnego, bo przecież w sobotę był na ślubie dyrektora programowego telewizji TVN, Edwarda Miszczaka. 

Nie ma więc się czym przejmować. Z pewnością już za jakiś czas ponownie zobaczymy na ekranach Dorotę Wellman i Marcina Prokopa obok siebie. :) 

QUIZ - Auta gwiazd. Wiesz, czym jeżdżą celebryci?

Pytanie 1 z 10
To zdecydowanie ulubiona marka Cezarego Pazury. Mowa o...
Źródło: DDTVN: Dorota Wellman z nowym partnerem! Co z Prokopem?