Dawid Tyszkowski dzieli się kolejnym singlem i zdradza szczegóły debiutanckiej EPKI

i

Autor: Materiały prasowe FONOBO Dawid Tyszkowski dzieli się kolejnym singlem i zdradza szczegóły debiutanckiej EPKI

Dawid Tyszkowski dzieli się kolejnym singlem i zdradza szczegóły debiutanckiej EPKI

2022-05-30 7:47

Chwilę po premierze doskonale przyjętego singla Koszulka, Dawid Tyszkowski dzieli się kolejną nowością! Jego najnowszy numer nosi tytuł Tlen i od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube artysty. Obie piosenki promują płytę Nadal nie śpię - debiutancką EPkę Dawida, która ukaże się już 10 czerwca nakładem FONOBO Label.

Dawid Tyszkowski dzieli się kolejną doskonałą kompozycją! Numer zatytułowany jest Tlen i łączy głęboki i charakterystyczny wokalu ze świeżym brzmieniem. Artysta komentuje numer słowami: Pisząc Tlen totalnie nie wiedziałem dokąd zmierzam. Okazało się, że jest to historia o miłości. Z początku wściekłej i tęskniącej, a na koniec bezwarunkowej i wybaczającej. Wiedziałem też, że odpowiednia produkcja utworu będzie odgrywała tu najważniejszą rolę, ponieważ to właśnie ona miała nadać mu charakter. Łącząc produkcyjne pomysły, udało nam się osiągnąć wyznaczony cel i stworzyć coś pięknego. Autorem tekstu oraz kompozycji Tlenu jest Dawid Tyszkowski, a nad produkcją utworu czuwał Patrick The Pan. Numeru może już teraz słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Szybkie pytania - Magda Femme

Utworowi towarzyszy klimatyczne wideo, którego twórcą jest Michał Mazurek. Teledysk już teraz można oglądać na kanale artysty na YouTube. Tlen to kolejna zapowiedź debiutanckiej EPki Dawida Tyszkowskiego, która ukaże się już 10 czerwca 2022 roku. Minialbum zatytułowany będzie Nadal nie śpię i wydany zostanie nakładem FONOBO Label. Materiał, który będzie można usłyszeć na płycie jest idealnym miksem głębokiego i charakterystycznego wokalu ze świeżym brzmieniem. Znajdziemy tam pięć pełnych emocji tekstów, które w połączeniu z zachwycającą melodią, dają oryginalne muzyczne kompozycje. Doskonały materiał, nad którego produkcją czuwał Patrick The Pan.

TRACKLISTA

  • Pomóż mi
  • Koszulka
  • Zepchnij mnie
  • Tlen
  • Odlot