Dawid Podsiadło

i

Autor: screen z YouTube/Dawid Podsiadło Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło promuje płytę w nietypowy sposób. Starsza pani pogroziła mu palcem!

2022-10-19 12:37

Dawid Podsiadło wie, jak zaskoczyć swoich fanów! Wielkimi krokami zbliża się premiera jego najnowszego krążka, która nosi tytuł "Lata Dwudziesta". Z tej okazji artysta postanowił uchylić rąbka tajemnicy przechodniom Warszawy i... zaprezentował im kawałki z płyty w nietypowy sposób. Starsza pani w pewnym momencie pogroziła mu palcem i stała się ulubienicą internautów. Sprawdźcie o co chodzi.

Dawid Podsiadło swoją rozpoznawalność budował od podstaw. Najpierw pojawił się w muzycznym talent show X Factor i dotarł do finału, stając się tym samym zwycięzcą drugiej edycji programu. Widzowie go pokochali i już po jego castingowym występie, wiedzieli że szykuje się przed nim wielka kariera w branży. Dosyć szybko, ponieważ w 2013 roku, artysta wydał debiutancki album "Comfort and Happiness", który dotarł do pierwszego miejsca polskiej listy sprzedaży, został najlepiej sprzedającym się albumem i zdobył status diamentowej płyty. Dwa lata później ukazał się drugi krążek "Annoyance and Disappointment", który również zdobył status diamentowy znajdując się na 1. miejscu OLiS. W 2018 roku przy wydaniu trzeciego albumu było podobnie. Krążek "Małomiasteczkowy" także zagościł na 1. miejscu OLiS.

Czy nowa płyta której premiera zbliża się wielkimi krokami, też osiągnie taki sukces? Wiele na to wskazuje! Skąd to wiemy? Dawid Podsiadło zaszalał z promocją, a pewna staruszka... pogroziła mu palcem!

Szybkie Pytania Kamil Bednarek

Dawid Podsiadło - Lata Dwudzieste

Na kilka dni przed premierą albumu "Lata Dwudzieste", Dawid Podsiadło postanowił ruszyć z jego promocją. Ukrył się w sklepiku z torebkami, który znajduje się w okolicach Metra Centrum w Warszawie, a jego kolega zapraszał do środka przypadkowych przechodniów. Piosenkarz pytał każdego gościa o swoje poprzednie kawałki, teksty i ich brzmienie, a także zaprezentował im piosenki z nadchodzącej płyty. Pomysł z promocją nowego krążka przypadł do gustu niejednej osobie, jednak największą gwiazdą stała się starsza pani. Emerytka między innymi usłyszała przedpremierowo piosenkę WiRUS i gdy Dawid Podsiadło go wymawiał, posłużył się niepoprawną polszczyzną. Kobieta szybko zareagowała i pogroziła mu palcem.

Doda przytula "nowe dziecko". Tak cieszy się ze swojego sukcesu!

- Puszczę piosenkę, która mam nadzieję trochę...

- Wirus?

- Tak, ona się nazywa Wirus.

- Nosi tytuł - poprawiła artystę staruszka

Dawid Podsiało szybko się poprawił, a wzmianka ze staruszką w filmiku oczarowała internautów do tego stopnia, że chcieli zobaczyć nie urywek, a całą rozmowę, gdy kobieta siedziała z nim w sklepie z torebkami.

- Proszę o całość ze starszą panią, była najlepsza.

- To jest świetne! Poproszę o całość z tą starsza Panią ❤️ Fajna taka pokoleniowa konfrontacja

Poniżej możecie zobaczyć nagranie, które stało się hitem sieci. Dawid Podsiadło wie jak zrobić dobrą promocję!

Sonda
Czekasz na czwartą płytę Dawida Podsiadło?