Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski zrzucił ubrania i pokazał wyrzeźbioną klatę. Fankom zmiękły kolana!

2023-09-28 9:35

Tajemnicze zdjęcie Dawida Kwiatkowskiego wprawiło w zachwyt jego słuchaczy. Kadr, który wrzucił wokalista na swojego Instagrama wywołał ogromną radość wśród jego fanów. I to nie tylko ze względu na fakt, że wokalista eksponuje na nim swoją klatę (choć obok tego nie sposób przejść obojętnie). Okazuje się, że 27-latek ma dla swoich obserwatorów wielką niespodziankę!

Idol nastolatek postanowił rozgrzać telefony swoich wiernych fanek seksownym zdjęciem, do którego pozuje bez ubrań! Dawid Kwiatkowski należy do gwiazd, które dbają o swój sceniczny wizerunek i wygląd, dlatego jest częstym gościem na siłowni. Jak wielokrotnie podkreślał, ćwiczenia nie tylko poprawiają jego kondycję i sprawność fizyczną, ale również samopoczucie. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że tego typu wysiłek wyzwala w nas endorfiny, które odpowiedzialne są m.in. za dobry nastrój, humor i motywację. Spotkania z trenerem Dawida i jego zdrowy styl życia widać na pierwszy rzut oka. Teraz, by przykuć uwagę fanów postanowił pochwalić się swoim sześciopakiem. Fanki są zachwycone jego najnowszą fotką!

Dawid Kwiatkowski często wagarował! Wykazywał się podstępną kreatywnością

Dawid Kwiatkowski - klata

Wystarczyło jedno zdjęcie, aby Dawid Kwiatkowski rozgrzał swoich obserwatorów. Artysta wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, które udowadnia, że 27-latek nie jest osobą, która chodzi na siłownię tylko po to, by zrobić sobie na niej zdjęcie. Gorący kadr, na którym eksponuje swoją umięśnioną klatę przyprawia o zachwyt nie tylko jego fanki. Szczególnie, że zdjęcie jest jedynie pretekstem do tego, by pochwalić się swoim najnowszym utworem, który ma wielkie szanse na to, by w krótkim czasie stać się prawdziwym hitem. "Taki jak Ty" swoją premierę miał w nocy z 26 na 27 września. Dosłownie kilka godzin od premiery odsłuchało go już prawie 45 tysięcy osób.

Źródło: Dawid Kwiatkowski zrzucił ubrania i pokazał wyrzeźbioną klatę. Fankom zmiękły kolana!