Dawid Kwiatkowski śpiewa ze swoim bliźniakiem! Nagranie hitem internetu

2022-06-08 11:38 Ewelina Kulasza
Dawid Kwiatkowski śpiewa ze swoim bliźniakiem
Autor: AKPA, tiktok/@kwiatkowsky Dawid Kwiatkowski śpiewa ze swoim bliźniakiem

Dawid Kwiatkowski ma brata bliźniaka? Artysta przeżył szok, gdy internauci zaczęli go oznaczać pod pewnym nagraniem. Ta sytuacja nie mogła rozwinąć się inaczej! Dawid Kwiatkowski stworzył duet ze swoim sobowtórem z zagranicy. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie! Przekonajcie się sami.

Dawid Kwiatkowski śpiewa ze swoim bratem bliźniakiem! Czy to w ogóle możliwe? Dawid Kwiatkowski to od lat idol dzieci, młodzieży ale także ulubieniec dorosłych i seniorów. To on swoimi piosenkami wzrusza niejedną osobę, a występując w The Voice Kids, daje czadu prosto z czerwonego fotela. Jak wiadomo, artysta ma dwóch braci - Mateusza i Michała, który również jest piosenkarzem. Skąd w takim razie duet z bliźniakiem? Okazuje się, że artysta natknął się w sieci na swojego sobowtóra, jakim jest Spencer Sutherland - amerykański piosenkarz pop i R&B, który daje czadu na TikToku! Co ciekawe, Sutherland brał udział w brytyjskiej wersji X Factor w 2017 roku, a później sam wypuszczał swoje hity.

Dawid Kwiatkowski - wiek, wzrost, życie prywatne, partnerka, brat, Instagram

Super Star: Listen to "Dawid Kwiatkowski - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.

Dawid Kwiatkowski - duet z sobowtórem

To dzieje się naprawdę! Dawid Kwiatkowski ma sobowtóra, a jest nim Spencer Sutherland. Ta sytuacja nie mogła rozwinąć się inaczej, nasz polski artysta skorzystał z okazji i stworzył ze swoim 'bratem bliźniakiem' duet na TikToku. Panowie zaśpiewali kultowy hit Britney Spears - ...Baby One More Time, a w komentarzach spadła lawina ciepłych i pozytywnych słów na temat wykonania, a także tego, że Dawid i Spencer są do siebie mocno podobni.

Dawid Kwiatkowski MOCNO rozczulił internautów! Fani 'takiego cię pokochałam'

- Myślałam ze to ty ze sobą w duecie hahah

Napisała komentarz jedna z fanek, na który Dawid Kwiatkowski odpowiedział następująco:

- jak ludzie oznaczali mnie u niego na filmiku, zadzwoniłem do mamy podpytać o pare rzeczy.

Internauci zachwycili się nie tylko podobieństwem artystów, ale także wykonaniem piosenki ...Baby One More Time. Na wideo poniżej możecie zobaczyć, jak im poszło. Ten duet robi wrażenie!

Cleo w przebraniu gorącej kowbojki zapowiada muzyczną nowość? Ten widok zwala z nóg!

Sonda
Lubisz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?