Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Dawid Kwiatkowski bał się Bedoesa! Zaskakujące wyznanie wokalisty

2023-09-28 16:19

Dawid Kwiatkowski nie próżnuje. Świętujący 10-lecie kariery artystycznej wokalista zaprezentował właśnie nowy singiel "Taki jak Ty". Z tej okazji odwiedził studio Radia ESKA, gdzie opowiedział o kulisach powstania nie tylko premierowego kawałka, ale i współpracy z Bedoesem. Artysta przyznał, że początkowo bardzo bał się spotkania z raperem.

Dawid Kwiatkowski ani na moment nie zwalnia tempa i prezentuje kolejną w tym roku nowość muzyczną. Tym razem piosenkarz odsłania swoje wrażliwe oblicze i oddaje w ręce fanów balladę "Taki jak Ty". Z okazji wydania piosenki artysta pojawił się w studiu Radia ESKA, by zdradzić nieco więcej na temat kawałka, jak i swoich planów na przyszłość. Wokalista przyznał wprost, że planował wydać nową płytę w tym roku, jako jeden z elementów świętowania scenicznego 10-lecia, jednak wizja premiery longplaya nieco się oddaliła. Piosenkarz podzielił się też doświadczeniami ze współpracy z Bedosem. Co ciekawe, Dawid Kwiatkowski bał się spotkania z czołowym przedstawicielem rap sceny.

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Dawid Kwiatkowski bał się Bedoesa

Jakiś czas temu Dawid Kwiatkowski i Bedoes połączyli siły, a efektem ich współpracy jest piosenka "Lustro". W rozmowie z Hanczakiem wokalista przyznał, że początkowo bardzo bał się spotkania z raperem, tym bardziej, że połączenia wokalisty pop z przedstawicielami polskiej sceny rapowej wciąż są dość niespotykane.

Ja się cholernie bałem Borysa, ale okazało się, że nie ma czego. Nie można się bać raperów, to naprawdę są fajni ludzie - zdradził.

Całej rozmowy z Dawidem możecie posłuchać poniżej.

Listen to "Dawid Kwiatkowski o współpracy z Bedoesem 2115 i nowym singlu Taki jak Ty. GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker. Źródło: Dawid Kwiatkowski bał się Bedoesa! Zaskakujące wyznanie wokalisty