Akcent

Danuta Martyniuk młodnieje w oczach i już planuje kolejną operację! Tak zmieniła się żona Zenka Martyniuka

Nie jest to tajemnicą, że Danuta Martyniuk jest już po 50-tce. Choć czas pędzi do przodu, to żona Zenka Martyniuka z każdym dniem jest coraz piękniejsza! Jak Danuta Martyniuk wglądała w młodości? Ukochana "króla disco polo" przeszła ostatnio imponującą metamorfozę. Zobacz jej zdjęcia w naszej galerii.

Spis treści

  1. Danuta Martyniuk – kim jest?
  2. Danuta Martyniuk schudła. Metamorfoza robi wrażenie
  3. Danuta Martyniuk podda się kolejnej operacji plastycznej
  4. Danuta Martyniuk na archiwalnych zdjęciach. Tak kiedyś wyglądała

Danuta Martyniuk – kim jest?

Danuta Martyniuk jest żoną Zenka Martyniuka. Ukochana gwiazdora muzyki disco polo urodziła się 1967 roku, co oznacza, że ma dziś 56 lat. Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk poznali się 1987 roku, a już dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. 1 sierpnia 1989 roku na świat przyszedł ich syn - Daniel.

Danuta Martyniuk od początku wspiera męża w karierze. W wieku 34 lat wystąpiła nawet w teledysku zespołu Akcent do piosenki "Gwiazda". Fani jej męża nazywają ją "pierwszą damą disco polo".

Kim z zawodu jest Danuta Martyniuk? Wiadomo, że w przeszłości pracowała jako pielęgniarka w szpitalu onkologicznym. Dziś zajmuje się przede wszystkim domem i ogrodem, dogląda życie zawodowe męża i zarządza rodzinnymi finansami.

Danuta Martyniuk schudła. Metamorfoza robi wrażenie

Jakiś czas temu żona gwiazdora disco polo postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Danuta Martyniuk schudła ponad 20 kilogramów. Jaki jest sekret jej przemiany? Z wywiadu, którego udzieliła reporterowi "Pytania na śniadanie" dowiadujemy się, że szczupłą sylwetkę zawdzięcza wykluczeniu z diety zabielanych zup, słodyczy, ziemniaków i jasnego pieczywa. Aktywność fizyczna i ćwiczenia w domu miały kluczowe znaczenie w przemianie Danuty Martyniuk. "Zaczęłam ćwiczyć, jeździć na rowerze, na rolkach" – wyznała w "Pytaniu na śniadanie".

Żona lidera zespołu Akcent chętnie korzysta także z zabiegów upiększających. Jakiś czas temu Danuta Martyniuk poddała się korekcie nosa. Wiadomo, że zrobiła to z dwóch powodów: zdrowotnych i estetycznych. Danuta Martyniuk od lat zmagała się z krzywą przegrodą nosową. Problemy z drożnością lewej komory nosa z roku na rok narastały, dlatego żona Zenona Martyniuka zdecydowała się na operację. Ukochana muzyka nie ukrywa jednak, że nos był jej kompleksem, dlatego poprawa jego wyglądu od zawsze była jej marzeniem.

Wokół tyle pięknych kobiet, ja już niestety mam swój wiek i człowiek jest zmotywowany tym, że musi dobrze wyglądać. To była moja motywacja do tego, bo mój mąż super wygląda i nic nie robił, chociaż ja go namawiałam na to, żeby to zrobił – wyznała w rozmowie z Karoliną Kalatzi z "Dzień Dobry TVN".

Danuta Martyniuk podda się kolejnej operacji plastycznej

Danuta Martyniuk zoperowała już nos. Ukochana króla disco polo przeszła również nieoperacyjny lifting twarzy i odmładzanie dzięki technologii SoftWave. "Czuję się świetnie i otrzymują mnóstwo komplementów od znajomych" - powiedziała Danuta Martyniuk cytowana przez AKPĘ.

Danuta Martyniuk na archiwalnych zdjęciach. Tak kiedyś wyglądała

W galerii możesz zobaczyć, jak zdumiewającą metamorfozę przeszła w ostatnich latach Danuta Martyniuk. Jej przemiana zapiera dech. Żona Zenka Martyniuka jest teraz inspiracją dla wielu kobiet!

Listen on Spreaker. Źródło: Danuta Martyniuk przeszła totalną metamorfozę! Zobacz, jak dziś wygląda żona Zenka Martyniuka