Dagga i Embres Horizon

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Dagga i Embres Horizon w energetycznym remixie "Nie rób scen". Tego trzeba posłuchać!

2023-10-04 12:08

Dagga i Embres Horizon wypuścili energetyczny remix singla "Nie rób scen". To kawałek o tym, że dwie osoby chcą być ze sobą, ale nie mogą z wielu powodów. Pragnienie i namiętność mimo wszystko wygrywają o czym możecie posłuchać i zobaczyć w najnowszym teledysku.

Dagga i Embers Horizon łączy przyjaźń i współpraca trwająca ponad 10 lat. Od dwóch lat razem tworzą jako zespół producencko-kompozytorski, pracując również jako "ghost writers" i "ghost producers". Ta premiera to moment, w którym wychodzą z ukrycia i wznoszą się jak Feniks z popiołów.

- "Nie rób scen" - mówi o sytuacji, gdy dwie osoby chcą być ze sobą, ale nie mogą… z wielu powodów. Jednak pragnienie i namiętność wygrywają! Ich relacja na zawsze staje się tajemnicą. Nie rób scen… dzisiaj liczymy się tylko MY - mówi Dagga o przekazie, jaki niesie ze sobą singiel.

Kim jest Dagga?

Dagga to utalentowana wokalistka i utalentowana autorka piosenek. Absolwentka kierunku Musical i Choreografia na Akademii Muzycznej w Łodzi, ukończyła Studium Wokalistyki Estradowej, klasa Beaty Bednarz przy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Współpracuje z producentami z różnych zakątków świata, takimi jak Polska, Stany Zjednoczone, Anglia, Holandia, Szwajcaria, Gwatemala, Dominikana i wielu innych. Jej utwory w języku polskim są efektem owocnej współpracy z Przemkiem Pukiem, który odpowiada za produkcję utworów takich artystów, jak Natalia Szroeder, Antek Smykiewicz, Grzegorz Hyży czy Mateusz Ziółko. 

Kim jest Embers Horison?

Embers Horison dynamiczny kolektyw producencki, który eksploruje szerokie spektrum muzyki elektronicznej i klubowej. Jan Bielecki, Paweł Mirowski i Fryderyk Bodzianowski to zawodowi muzycy, absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Po wielu latach indywidualnych działań na rynku lokalnym i zagranicznym trzej przyjaciele postanowili połączyć swoje siły, tworząc energetyczne utwory, które podbijają światowy rynek muzyczny.

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni