Cristiano Ronaldo

i

Autor: Nicol / East News

Cristiano Ronaldo zmienia klub? "Przerywam milczenie". Ostre oświadczenie CR7!

2021-08-18 7:29

Czy Cristiano Ronaldo ponownie zmieni klubowe barwy? Od dłuższego czasu w mediach krążą plotki na temat spektakularnego transferu z udziałem najlepszego piłkarza świata. Według dzienników sportowych, CR7 miałby wkrótce trafić do francuskiego PSG albo wrócić do Realu Madryt. Cristiano ma dość plotek i przerywa milczenie. Piłkarz wydał właśnie ostre oświadczenie, w którym komentuje swój rzekomy transfer.

Transfer Cristiano Ronaldo to dyżurny temat wielu serwisów i dzienników zajmujących się piłką nożną. Nic dziwnego - w końcu CR7 wciąż uważany jest za najlepszego piłkarza naszych czasów, a jego zarobki przyprawiają o zawrót głowy. 

Od 2018 roku Cristiano Ronaldo jest piłkarzem włoskiego Juventusu, do którego przeszedł po ponad 9 latach spędzonych w Realu Madryt. Przeprowadzka do Turynu podobno spodobała się dziewczynie i dzieciom piłkarza, jednak w mediach od pewnego czasu pojawiają się plotki, że CR7 nie jest zadowolony z gry w najbogatszym włoskim klubie. Dziennikarze spekulują, że Portugalczyk miałby wkrótce zmienić barwy i wrócić do Realu, albo... trafić do francuskiego PSG i zagrać u boku Leo Messiego.

Najnowsze plotki o transferze Cristiano Ronaldo w końcu postanowił skomentować sam zainteresowany. Piłkarz nie przebiera w słowach i w swoim oficjalnym oświadczeniu ucina spekulacje.

Cristiano Ronaldo zmienia klub? CR7 wydaje oświadczenie!

We wtorek 17 sierpnia na Instagramie Cristiano Ronaldo pojawił się obszerny wpis z oświadczeniem piłkarza. CR7 komentuje w nim najnowsze plotki transferowe.

Każdy, kto mnie zna, wie, jak bardzo skupiam się na swojej pracy. Mniej gadania, więcej działania, to było moje motto przewodnie od początku mojej kariery. Jednak biorąc pod uwagę wszystko, co ostatnio zostało powiedziane i napisane, muszę przedstawić swoje stanowisko.

Bardziej niż brak szacunku dla mnie jako człowieka i zawodnika, sposób, w jaki moja przyszłość jest przedstawiana w mediach, jest lekceważeniem wszystkich klubów zaangażowanych w te plotki, a także ich zawodników i pracowników

- pisze wyraźnie poirytowany Cristiano.

Portugalski piłkarz podkreśla, że jego historia w Realu Madryt "została już napisana" i wyraża się w licznych trofeach i tytułach. Zawodnik nie pozostawia złudzeń, że nie zamierza wracać do poprzedniego klubu, ale jednocześnie dementuje też plotki o przeprowadzce do Paryża.

- pisze CR7.

Wygląda więc na to, że ani sam piłkarz, ani jego dzieci i Georgina Rodriguez póki co nie zamierzają zmieniać adresu!

Sonda
Czy Cristiano powinien zmienić klub?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 13.08.2021

Przerywam teraz milczenie, aby powiedzieć, że nie mogę pozwolić, aby ludzie dalej bawili się moim imieniem. Pozostaję skoncentrowany na karierze i pracy, zaangażowany i przygotowany na wszystkie wyzwania, z którymi muszę się zmierzyć. Wszystko inne? Wszystko inne to tylko gadanie.?

Źródło: Cristiano Ronaldo zmienia klub? "Przerywam milczenie". Ostre oświadczenie CR7!