Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=HuYFNwuuBPQ, Instagram/jdabrowsky

Influencerzy

Córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego rozczula fanów. Wiedzą już, do kogo jest podobna!

2023-06-01 9:50

Młodzi rodzice chętnie wrzucają na swoje social media zdjęcia ze swoją najmłodszą pociechą, która kilka dni temu przyszła na świat. Przy okazji uroczej fotografii, która oczarowała fanów, zdradzili również imię nowo narodzonej pociechy. Obserwatorzy Sysi i Jana zauważają, że ich trzecia córeczka niesamowicie przypomina im jednego ze swoich rodziców.

Córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego urodziła się pod koniec maja 2023. Młodzi rodzice z niecierpliwością czekali, aż ich pociecha pojawi się na świecie. Podobnie jak jej dwie starsze siostry - Pola i Nela, które chciały jak najszybciej poznać nowego członka rodziny. Influencerzy nigdy nie ukrywali tego, że chcą mieć wielką, kochającą rodzinę. Nic w tym dziwnego, sami pochodzą z wielodzietnych domów. Wygląda na to, że ich marzenia się spełniają. Tuż po narodzinach swojej trzeciej pociechy, Jan Dąbrowski postanowił przekazać swoim fanom radosną nowinę. Na swojego Instagrama wrzucił zdjęcie, na którym widać jak młody tata czule obejmuje malucha. Niedługo później w jego ślady poszła Sylwia Przybysz. Dziewczynka, choć jest na świecie dopiero od kilku dni, już ma pokaźną galerię uroczych fotografii, które rozczulają obserwatorów influencerów. Co więcej, fani zauważają, że dziewczynka jest do kogoś niesamowicie podobna!

Lil Masti z kieliszkiem w ciąży. Fani pouczają ją w komentarzach

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - trzecia córka

Influencerzy chętnie dzielą się ze swoimi fanami kadrami zarówno z kolejnych współprac jak i życia prywatnego. Na ich Instagramach możemy zobaczyć sporo rodzinnych fotografii i filmików z córkami. W ostatnich dniach, regularnie przybywa ich coraz więcej. Wszystko ze względu na to, że dumni rodzice chwalą się swoją najmłodszą pociechą. Przy okazji w końcu zdradzili, jak ją nazwali! Trzecia córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego ma na imię Jaśmina.

Lil Masti tłumaczy się ze swojego zachowania. Fani martwią się o jej zdrowie

Dziękujemy kochani za ogrom gratulacji i ciepłych słów ❤️ Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie!

To przepiękne uczucie móc Cię fizycznie uściskać 💕 Przez ostatnie 9 miesięcy rozmawialiśmy ze sobą przez Mamusię - podziwiałem jak na mój nietuzinkowy wokal, reagowałaś ruchami w mamy brzuszku. Dzisiaj, wzruszam się, gdy łagodniejesz i zasypiasz, gdy do Ciebie mówię 🥺👉🏼👈🏼

Fani, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne kadry z maluchem zasypują młodych rodziców gratulacjami i komplementami. Co więcej, wielu z nich zauważyło, że Jaśmina bardzo przypomina im swojego tatę.

Janek i Jaśmina to dwie krople wody ❤️

Kolejny mały Jasiulek ❤️

Malutka wygląda jak Janek. Widać, że córeczka tatusia

Źródło: Córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego rozczula fanów. Wiedzą już, do kogo jest podobna!