Roksana Węgiel

i

Autor: screen z Instagrama Roxie Węgiel // MAREK DYBAS/REPORTER

Chwile grozy na maturze Roksany Węgiel. Paparazzi wtargnęli do jej szkoły!

2023-05-24 16:07

Roksana Węgiel zakończyła matury 2023. Wokalistka pochwaliła się w mediach społecznościowych imponującymi wynikami egzaminów ustnych. Język angielski zdała na 100%, a polski na 90%. Sama matura jako doświadczenie okazała się być dla piosenkarki dość stresująca. Gwiazda została zaatakowana przez fotoreporterów na szkolnym korytarzu.

Roksana Węgiel matury ma już za sobą. Piosenkarka, jak zdradziła na Instagramie, przystąpiła do sześciu egzaminów dojrzałości: pięciu na poziomie podstawowym i do jednego na rozszerzeniu. Z matur ustnych, z których wyniki ujawniane są właściwie od razu, gwiazda popu zdobyła 100% (język angielski) i 90% (język polski). Wynik z ustnego polskiego mocno ją zaskoczył. 18-latka nie nastawiała się na aż tak dobry rezultat, tym bardziej, że dzień przed egzaminem wpadła w niemałe tarapaty. Wracając z koncertu w Bełchatowie, Roxie i jej ukochany Kevin przebili oponę, przez co na kilka godzin utknęli na oddalonej o prawie 5 godzin od Jasła wsi. Szczęśliwy okazał się fakt, że piosenkarka ma nazwisko na literę W, przez co wchodziła do sali egzaminacyjnej jako jedna z ostatnich abiturientek. Sama matura, jak tłumaczy nam Roxie, była dla niej zarówno stresująca, jak i śmieszna. Szczególnie źle wspomina moment, gdy na korytarzy szkolnym zaatakowali ją paparazzi. Fotoreporterzy nie mieli dla niej litości w tak ważnym dniu i przed wejściem do sali skierowali w jej stronę obiektywy.

Dramat Roksany Węgiel. Mało brakowało, by nie zdała matury!

Paparazzi przeszkodzili Roxie Węgiel w maturze. To ją zestresowało!

Roksana Węgiel o maturze

Roxie nie ukrywa, że była mocno zestresowana przed maturami. Samo pojawienie się w szkole było dla niej nowością. Piosenkarka przez całe liceum przeszła w trybie indywidualnym. Młoda gwiazda nie mogła liczyć nawet na sekundę spokoju. Gdy pojawiła się w swojej szkole w Jaśle, na korytarzu zaatakowali ją fotoreporterzy. 

Naprawdę byłam zaskoczona. Wchodzę do szkoły i nagle zza rogu wybiegają fotoreporterzy. Byłam zszokowana, bo szłam na maturę bardzo zestresowana. To są jednak inne emocje, szkoła, a tu jeszcze mi zdjęcia robią. Miałam takie: "o nie, nie róbcie mi zdjęć". To było śmieszne, nie spodziewałam się tego. To taki element, który mnie zaskoczył.

Dopytywana o to, jak reagowali na nią rówieśnicy, odpowiedziała, że udało jej się poznać kilka osób z klasy.

Przecinałam się z paroma osobami w tej szkole i było bardzo miło. Nawet z niektórymi osobami zamieniłam kilka zdań - dodała.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu, również w wywiadzie dla ESKA.pl, artystka wyznała, iż nie dogaduje się z rówieśnikami.

Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami. Żyję w tym świecie show-biznesu. Na początku dziwnie się czułam, ale kiedy poczułam się trochę pewniej, zaczęłam spotykać na swojej drodze super ludzi i od dłuższego czasu otaczam się dorosłymi - tłumaczyła.

Listen on Spreaker. Źródło: Chwile grozy na maturze Roksany Węgiel. Paparazzi wtargnęli do jej szkoły!