Cezary Pazura

i

Autor: TikTok @wujek_czarek_official

Z Warszawy

Cezary Pazura po latach odwiedził "13 posterunek". "Nigdy w życiu tu nie byłem"

2023-08-09 13:34

Cezary Pazura był jedną z największych gwiazd kultowego dla wielu serialu pt. "13 posterunek". Co ciekawe, aktor zdecydował się po latach odwiedzić budynek, który "zagrał" w czołówce serii oraz nieco o nim opowiedzieć. Przy okazji ujawnił, że choć wielokrotnie go mijał, nie miał pojęcia, że to właśnie to miejsce.

Cezary Pazura pokazał z zewnątrz "13 posterunek"

Choć filmik, na którym Cezary Pazura odwiedza "13 posterunek" pojawił się na TikToku niedawno, bardzo szybko zdobył ogromne zainteresowanie wśród odbiorców. Na nagraniu widzimy artystę stojącego przed budynkiem, kojarzonym przez fanów z czołówki uwielbianego serialu.

- Widzicie to? To jest "13 posterunek" z zewnątrz. Wyobraźcie sobie, że ja nigdy w życiu tu nie byłem. [...] To jest Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 4 Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie - słyszymy z ust Pazury już na samym początku wideo.

W dalszej części materiału widzimy porównanie, jak dziś wygląda budynek, z kadrami z czołówki serii. - Jesteśmy w centrum Warszawy. Na czołówce, bo jest ona przyspieszona, samochód policyjny podjeżdżał i odjeżdżał, był dzień aż do nocy, a w tle pracował dźwig i on budował Atrium, które dziś jest za nami - opisywał artysta.

Jak również podkreślił, niesamowite jest, że aktorzy grający w serialu nigdy nie odwiedzili tego miejsca. - Myśmy to znali jako pocztówkę, jako początek filmu, jako czołówkę, a ja do dzisiaj nie wiedziałem, że to jest centrum Warszawy. Tu jest Hala Mirowska, przechodziłem tędy milion razy - podkreślił Pazura.

Piwnice Pałacu Saskiego w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Tęczowy... Urząd Skarbowy! Zaskakujący budynek w Warszawie
Źródło: Cezary Pazura po latach odwiedził "13 posterunek". "Nigdy w życiu tu nie byłem"