Boys zaskoczył fanów i odświeżył legendarną piosenkę! Jesteś Szalona w nowej wersji wymiata!

i

Autor: AKPA Boys zaskoczył fanów i odświeżył legendarną piosenkę! Jesteś Szalona w nowej wersji wymiata!

Boys zaskoczył fanów i odświeżył legendarną piosenkę! Jesteś Szalona w nowej wersji wymiata!

2023-01-23 15:08

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Marcin Miller postanowił odświeżyć swój legendarny numer "Jesteś Szalona" i wyszło z tego wielkie bum. Kawałek przepełniony jest nie tylko rytmami disco, ale przede wszystkim słychać w nim elementy rapu. To dopiero zaskoczenie!

"Jesteś Szalona" w nowej wersji? Czemu nie! Właśnie ta piosenka sprawiła, że o zespole Boys zaczęło być naprawdę głośno. "Jesteś Szalona" to legendarny klasyk, który na dobre zapisał się w pamięci Polaków - małych czy też dużych. Numer ten zna każdy i mimo iż minęło od jego premiery wiele lat, wciąż jest na czasie. W sieci pojawiają się jego przeróbki jak "jesteś spalona", czy też covery gwiazd. Na taki krok w 2014 roku zdecydowała się sama Maryla Rodowicz, która zaśpiewała własną interpretację Szalonej na scenie w Opolu podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, a kawałek piosenki słychać też we wspólnym numerze Boys i Bayer Full - Szalona Blondynka, która wpadła w ucho wielu słuchaczom. Teraz Marcin Miller zdecydował się na poważny krok i po 26 latach od premiery, odświeżył numer "Jesteś Szalona" w całkiem innych brzmieniach!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim zaczynał karierę w Disco Star. Jurorzy byli mocno na NIE!

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Jesteś Szalona - nowa wersja

To nie jest żart! Piosenka "Jesteś Szalona" po 26 latach zyskała nowe życie. Marcin Miller z grupy Boys połączył siły z Rafałem Kamińskim znanym jako Roofi lub Raf_Szafranek i wyszła z tego "Szalona ale to DRILL". Klasyk został połączony z rapem i wyszło z tego brzmienie, od którego ciężko się oderwać! Fani disco polo są zachwyceni i czekają na więcej nowości od Boys w takim klimacie:

- Powiem tak czekam na kolejne nagranie tego typu muzyki ?❤️??

- Bomba, to jest czad! Disco-polo z raperem to już nowość?

- Lepsza niż oryginał. Brawo chłopaki ?

Poniżej możecie posłuchać nowości od Boys i Raf Shafranek. "Szalona ale to DRILL" zaskoczyła wielu słuchaczy i ma szansę stać się nowym hitem! Co ciekawe w sieci oryginalny teledysk do odświeżonej wersji został już odtworzony ponad 1,59 mln razy!

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Jak dobrze znasz hity zespołu Boys?

Pytanie 1 z 12
16 lat miałaś gdy pierwszy raz