Blanka Stajkow

i

Autor: AKPA

Blanka zdradziła, co najbardziej lubi w facetach. Padała przepis na podryw!

2023-07-07 11:03

Serce nie sługa. Kiedy ktoś wpadnie nam w oko, a na pierwszy plan wejdą uczucia, życie zaczyna wyglądać zupełnie inaczej, niż do tej pory. Co zrobić, by zawrócić w głowie Blance? Na jakich mężczyzn artystka zwraca uwagę? Gwiazda otworzyła się na temat spraw sercowych i wyznała, co jest dla niej najważniejsze w związku!

Blanka Stajkow z pewnością nie może narzekać na liczby odtworzeń jej hitów oraz wielkie grono fanów, którzy z ogromnym zainteresowaniem śledzą najświeższe informacje na temat swojej idolki. Im jej popularność jest większa, tym częściej pojawiają się pytania dotyczące jej życia prywatnego. Słuchacze tegorocznej reprezentantki naszego kraju na Eurowizji zastanawiają się, czy Blanka ma chłopaka oraz co najbardziej kręci ją w mężczyznach. Nikt przecież nie powiedział, że platoniczna miłość nie może przerodzić się w głębokie uczucie. Albo chociażby przyjemną randkę. Dla wszystkich zakochanych fanów modelki i wokalistki mamy dobrą wiadomość - Blanka jest obecnie singielką. Choć w przeszłości spotykała się m.in. ze Smolastym, to obecnie jej serce jest wolne. Teraz zdradziła,

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Blanka Stajkow - chłopak

Artystka obecnie z nikim się nie spotyka i stara się skupiać na tym, by rozwijać swoją karierę. Jak wiadomo jednak, często miłość pojawia się niespodziewanie, kiedy kompletnie odcinamy się od ewentualnych poszukiwań swojej drugiej połówki. Podczas wywiadu z Jastrząb Post, Blanka przyznała, że nie ma swojego typu. Podkreśliła jednak, że lubi mężczyzn z dystansem. Wygląda na to, że dla autorki hitu Solo liczy się przede wszystkim wnętrze. W przypadku wyglądu, jak często bywa, mężczyzna, który wpadnie w oko musiałby mieć to coś, co zawróci jej w głowie. Gwiazda nie ukrywa jednak, że obecnie nie skupia się na poszukiwaniu ukochanego, a na ciężkiej pracy i rozwoju.

Mówię to otwarcie, po prostu nie mam na nic innego czasu, spędzam każdą swoją wolną chwilę kminiąc co dalej. Jestem w wirze pracy, więc na tę chwilę klapki na oczy i ciężko pracuję. Skupiam się na karierze.

Źródło: Blanka zdradziła, co najbardziej lubi w facetach. Podała przepis na podryw!