Blanka reprezentuje Polskę na Eurowizji 2023. Wcześniej pozowała na jednorożcu w Top Model!

2023-02-28 11:51 Ewelina Kulasza
Blanka reprezentuje Polskę na Eurowizji 2023. Wcześniej pozowała na jednorożcu w Top Model!
Autor: AKPA, screen z IG/@blikeblanka Blanka reprezentuje Polskę na Eurowizji 2023. Wcześniej pozowała na jednorożcu w Top Model!

Już w maju 2023 roku, Blanka Stajkow będzie reprezentowała nas w Liverpoolu na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. Jednak czy wiesz, że kilka lat temu blondwłosa piękność wzięła udział w castingu do popularnego reality show? Mowa o Top Model, a o odcinku z jej udziałem było naprawdę głośno!

Blanka Stajkow ma dopiero 23 lata, a już sukcesów w branży muzycznej może pozazdrościć jej niejedna osoba. Zanim stała się popularna, występowała w Stanach Zjednoczonych na sesjach Open Mic w restauracjach i pubach w Los Angeles i Nowym Jorku, a także w klubie The Bitter End. Ogromny rozgłos zyskała wypuszczając kawałek Solo, który w mgnieniu oka stał się najczęściej odtwarzanym utworem w polskich rozgłośniach radiowych. Blanka wystąpiła także w teledysku Smolastego, a już na początku maja będzie nas reprezentować w Wielkiej Brytanii podczas Eurowizji 2023. Zanim jednak Blanka medialnie rozpoczęła swoją muzyczną drogę, próbowała swoich sił jako modelka w znanym i lubianym programie TVN - Top Model Polska. Jak daleko zaszła?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Blanka w Top Model

Polsko-bułgarska wokalistka Blanka Stajkow, próbowała swoich sił jako modelka. W 2021 roku wzięła udział w eliminacjach do 10. edycji programu rozrywkowego Top Model. Na castingu zachwyciła jurorów swoją urodą i sylwetką, a dodatkowo miała okazję zapozwać przed obiektywem Marcina Tyszki. Blanka miała za zadanie pozować w stroju kąpielowym razem z dmuchanym jednorożcem. Jurorzy docenili wtedy jej niesamowitą energię i pewność siebie, dlatego zdecydowali że przeszła do kolejnego etapu. Niestety piosenkarka musiała pożegnać się z modowym show dosyć wcześnie, ponieważ na etapie jakim jest boot camp. Zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Blanka od hitu Solo? To ona jedzie na Eurowizję 2023!

Sonda
Blanka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2023. To dobry wybór?