Kino Polska Muzyka - tydzień z Beatą Kozidrak

i

Autor: Materiały prasowe Kino Polska Muzyka

Beata Kozidrak WPADA W PANIKĘ, gdy nie może użyć TEGO!

2021-08-08 18:25

Beata Kozidrak jest gwiazdą z klasą. Podczas bankietów często wygląda oszałamiająco, a ludzie nie mogą od niej oderwać wzroku. Piosenkarka jednak podzieliła się z dziennikarzami swoją tajemnicą. Bez tej rzeczy Beata WPADA W PANIKĘ. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Ostatnimi czasy jej grono fanów znacznie się powiększyło. Jej poczynania śledzą bowiem coraz młodsze osoby. To świadczy o tym, że Beata to gwiazda ponadczasowa. 

Podczas bankietów i imprez telewizyjnych piosenkarka wygląda zazwyczaj oszałamiająco. Dobrze dobrany strój, makijaż, fryzura - za to komplementują ją obserwatorzy. Ostatnio jednak gwiazda postanowiła powiedzieć, że na niektórych wydarzeniach wpada w panikę. 

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Ma to związek właśnie z jej stylizacjami. 

powiedziała Beata w miesięczniku Kobieta i życie.

[QUIZ] Jak dobrze znasz Annę Muchę? Prawdziwy fan "M jak miłość" będzie miał 10/10

Pytanie 1 z 10
Kogo w "M jak miłość" gra Anna Mucha?

Duszę się w małych torebkach. Są jak za ciasna sukienka. Kiedy idę na bankiet, na którym obowiązuje dress code, a ten zakłada do małej czarnej małą torebkę, wpadam w panikę. Dla mnie to tragedia, bo co niby mam do niej włożyć? Co wybrać spośród tysiąca rzeczy, z których każda może się przydać. Na co dzień noszę duże torebki, które pomieszczą wszystko, a nawet zapasowe buty

Źródło: Beata Kozidrak WPADA W PANIKĘ, gdy nie może użyć TEGO!