Beata Kozidrak w Radiu SuperNova. Kiedy i o której posłuchać w radiu i online?

2021-05-17 16:57 Jakub Adamiak
Beata Kozidrak zawładnie anteną Radia SuperNova. O czym opowie znana wokalistka?
Autor: PHOTO MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Beata Kozidrak zawładnie anteną Radia SuperNova. O czym opowie znana wokalistka?

Beata Kozidrak to znana wokalistka, którą bardzo dobrze znacie z anteny Radia SuperNova. Artystka będzie gościem programu Miejskie Granie - Strefa Kultury i Nowej Muzyki u Moniki Król. O czym będzie rozmowa? Kiedy i o której godzinie posłuchać całego wywiadu? To zdradzamy Wam tylko na radiosupernova.pl.

Beata Kozidrak w Radiu SuperNova. Kiedy i o której posłuchać wywiadu? Beata Kozidrak, to polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Jest współzałożycielką oraz wokalistką zespołu Bajm Artystka posiada czterooktawową skalę głosu. Co ciekawe, Kozidrak potrafi osiągnąć rejestr gwizdkowy. Gwiazda urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie. Jej największe hity, które zna cała Polska to między innymi Józek, nie daruję ci tej nocy, Co mi Panie dasz, Dwa serca, dwa smutki czy Biała armia. Ostatnio Beata wydała książkę Beata Gorąca krew. Piosenkarka będzie gościem Moniki Król w programie Miejskie Granie - Strefa Kultury i Nowej Muzyki. Kiedy i o której posłuchać wywiadu w radiu i online?

Sylwia Grzeszczak: "Mnóstwo sytuacji było spontanicznych". Artystka zdradziła datę premiery albumu! [WYWIAD]

Prawdziwe oblicze Beaty Kozidrak w Radiu SuperNova
Sonda
Który hit Beaty Kozidrak najbardziej uwielbiasz?

Beata Kozidrak w Radiu SuperNova - kiedy i o której posłuchać w radiu?

Beata Kozidrak będzie gościem programu Miejskie Granie - Strefa Kultury i Nowej Muzyki. Wywiadu z Kozidrak będzie mogli posłuchać na żywo na antenie Radia SuperNova. Kiedy dokładnie? Gwiazda pojawi się w naszym studiu już we wtorek, 18.05.2021 roku punktualnie o godzinie 18:00.

Radio SuperNova - aplikacja. Jak i gdzie ściągnąć na iOS i Android?

Beata Kozidrak w Radiu SuperNova - kiedy i o której posłuchać online?

Są trzy sposoby, aby posłuchać rozmowy z Beatą Kozidrak w Radiu SuperNova. Jak to zrobić?

Sposób 1:

  • Wywiadu z Beatą Kozidrak możecie posłuchać na żywo we wtorek, 18 maja 2021 roku, o godzinie 18:00 za pomocą playera na stronie głównej www.radiosupernova.pl.

Sposób 2:

  • Drugi sposób, to ściągnięcie naszej aplikacji Radio SuperNova na telefony z systemem Android lub iOS.

Sposób 3:

  • Jeżeli jednak przegapicie rozmowę Moniki Król z Beatą Kozidrak, koniecznie odpalcie ją na naszej stronie www.radiosupernova.pl w sekcji Podcasty. Będzie ona udostępniona tam zaraz po rozmowie na antenie.