Bass Astral x IGO w Warszawie - dodatkowy koncert! Kiedy? Czy są bilety?

i

Autor: Materiały prasowe Agora Bass Astral x IGO w Warszawie - dodatkowy koncert! Kiedy? Czy są bilety?

Bass Astral x IGO w Warszawie - dodatkowy koncert! Kiedy? Czy są bilety?

2021-09-14 13:16

Po sześciu latach duet Bass Astral x Igo ogłasza zakończenie działalności. Jesienią bieżącego roku zagrają ostatnią trasę koncertową Bass Astral x Igo Ensemble: Last Dance, podczas której usłyszycie największe przeboje grupy w zupełnie nowych aranżacjach oraz nowe utwory z ich ostatniej płyty Satellite, która miała swoją premierę 27.08.

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Dzięki temu, że nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą. Duet ma na koncie dwa albumy długogrające. W 2016 roku zadebiutowali krążkiem „Discobolus”, a w marcu 2018 roku wyruszyli w trasę, by promować drugą płytę - „Orell”. Pod koniec sierpnia 2021 roku zaplanowana jest premiera ich trzeciego albumu “Satellite”. W przeciągu sześciu lat działalności zespół zagrał na największych polskich festiwalach, m.in. Open'er Festival, Audioriver, Kraków Live Festival, czy OFF Festival. Duet pojawił się również na trasie Męskiego Grania, a Igo dwukrotnie znalazł się wśród członków MGO. Zespół ma także na koncie minitrasę w ramach projektu Bass Astral x Igo Orchestra, w którym artyści połączyli elektroniczne brzmienia z muzyką klasyczną. Duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja dęta oraz sekcja rytmiczna. W 2020 roku Igor i Kuba zaprosili do współpracy muzyków, z którymi stworzyli projekt Bass Astral x Igo Ensemble. Ich ostatnie koncerty będziecie mogli zobaczyć podczas jesiennej trasy koncertowej Last Dance.

Natalia Nykiel z niespodzianką dla słuchaczy Radia SuperNova

Bass Astral x IGO w Warszawie - dodatkowy koncert! Kiedy?

Koncert Bass Astral x IGO w Warszawie został wyprzedany. Ale zespół postanowił zorganizować dodatkowy koncert w poniedziałek, 20.09.2021 roku.

Bass Astral x IGO w Warszawie - dodatkowy koncert! BILETY

Bilety dostępne są na platformie going.