Baron skończył 38 lat! Urodzinowe zdjęcie z Sandrą Kubicką zachwyciło fanów

2021-12-13 12:01

13 grudnia Baron obchodzi urodziny! Muzyk skończył właśnie 38 lat. Z tej okazji jego ukochana sprawiła mu wyjątkową niespodziankę! Alek nie krył zachwytu i podziękował dziewczynie na Instagramie. Zobaczcie, co napisał...

Aleksander Milwiw-Baron, gitarzysta, kompozytor i producent oraz postać znana z ekranów tv, 13 grudnia 2021 roku kończył 38 lat! Z okazji urodzin muzyk opublikował specjalny post. Baron zdradził w nim m.in. jaką niespodziankę na urodziny sprawiła mu jego ukochana. Okazuje się, że Sandra Kubicka zabrała swojego chłopaka w wyjątkową podróż. Dokąd dokładnie i co napisał Baron? Zobaczcie szczegóły!

Baron skończył 38 lat

Alek Baron o swoich 38. urodzinach przypomniał jeszcze w niedzielę, krótko przed północą.

ZweryfikowanoJestem 37 latkiem jeszcze przez pare chwil. O północy rozpocznę kolejny rozdział mojego życia. Życia, które jest dla mnie bajkowym filmem, zaskakującym mnie codziennie swoim scenariuszem

- napisał muzyk Afromental w urodzinowym poście na Instagramie.

Dziś zostałem porwany w urodzinową podróż przez mojego ulubionego człowieka @sandrakubicka - you are the apple of my eye ???

Czuję wdzięczność za wszystko co przyniósł mi ten rok. Za zdrowie, miłość, rodzinę, przyjaciół, samorozwój, odcięcie toksycznych patternów, pielęgnowanie pasji oraz pracę. Dziękuję pięknie za pierwsze życzenia, wysyłam światło i jasną moc wszystkim dobrym duszkom ✨??✨

- pisze dalej Alek.

Post Barona jako jedna z pierwszych skomentowała wywołana przez niego "do tablicy" dziewczyna, Sandra Kubicka. Modelka napisała krótko:

Mój ukochany dobry duszek ????✨✨✨✨

Fanów pary najbardziej zachwyciły zdjęcia zamieszczone przez Barona. Zwłaszcza fotka nr 2, na której widzimy, jak Alek i Sandra patrzą sobie w oczy na tle urodzinowych dekoracji.

Nic dziwnego, że Baron i Sandra Kubicka w oczach wielu fanów uchodzą od niedawna za jedną z najsłodszych par polskiego show-biznesu!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 10.12.2021
Źródło: Baron skończył 38 lat! Urodzinowe zdjęcie z Sandrą Kubicką zachwyciło fanów