Azja Express 2023 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 3. edycji programu?

2023-04-01 19:32 Ewelina Kulasza
Azja Express 2023
Autor: AKPA Azja Express 2023

Azja Express powraca na antenę TVN-u. Już od soboty 4 marca widzowie będą mogli śledzić losy uczestników, którzy za jednego dolara dziennie będą musieli dotrzeć do celu, pokonując przy tym wiele słabości. Pełną listę uczestników trzeciej edycji Azja Express, którzy staną do wyścigu o główną nagrodę znajdziecie w artykule poniżej. Wśród nich znajduje się zwycięska para!

Azja Express 2023 - uczestnicy trzeciej edycji reality show, dadzą czadu! Kogo zobaczymy w programie? Azja Express powraca na antenę TVN-u. Już od soboty 4 marca, widzowie będą mogli z zaciekawieniem śledzić losy uczestników, których bardzo dobrze znają ze sceny muzycznej, z internetu lub z telewizji. Zdjęcia do nowej serii odbyły się jesienią zeszłego roku i powstały powstały w Turcji, Gruzji oraz Uzbekistanie, a lista uczestników była pilnie strzeżoną tajemnicą. Teraz wiemy już, że w wiosennym sezonie zobaczymy między innymi Czesława Mozila, znanych influencerów - Andziaks i Luka, a także Reni Jusis. W roli prowadzącej Azję Express zobaczymy ponownie Darię Ładochę. Kto jeszcze wystąpi w Azja Express 3? Poniżej przedstawiamy Wam 8. par gwiazd, które zmierzą się z różnymi wyzwaniami.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Azja Express 3 - UCZESTNICY, PARY

Kto bierze udział w Azja Express 3? Wśród uczestników znajdują się gwiazdy ze świata muzyki, internetu, a nawet filmu. Oto oni:

  1. Katarzyna i Andrzej Gąsiennicowie (małżeństwo z Gogglebox. Przed telewizorem)
  2. Reni Jusis i jej przyjaciel Remigiusz Dorawa
  3. Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą Połeć
  4. Czesław Mozil z żoną Dorotą - odpadli w drugim odcinku 
  5. Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
  6. Krystian Pesta wraz ze swoją siostrą Oliwią
  7. Angelika i Łukasz Trochonowicz (Andziaks i Luka)
  8. Adam Zdrójkowski i jego ojciec Dariusz Zdrójkowski

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express 2023 - TRANSMISJA i POWTÓRKI. Kiedy i o której oglądać w tv i online?