Agnieszka Woźniak-Starak

i

Autor: WBF

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina pracę w TVP. „Obowiązywały wtedy abstrakcyjne zasady”

2021-12-14 11:41

Agnieszka Woźniak-Starak to znana od lat dziennikarka telewizyjna, która obecnie związana jest ze stacją TVN. Wcześniej Agnieszka zasilała szeregi telewizji TVP. Jak wyglądała tam praca? Krótko o tym opowiedziała w niedawnym wywiadzie.

Agnieszkę Woźniak-Starak można obecnie podziwiać w programie Dzień Dobry TVN, gdzie jest jedną ze współprowadzących program. Prezenterka jest bardzo lubiana i podziwiana za swój styl, który chętnie prezentuje także na Instagramie.

Agnieszka wiele razy udowadniała, że z modą rozumie się świetnie, teraz przy okazji jednego z wywiadów, zdradziła, jak wyglądała jej praca w TVP, gdzie pracowała około 15 lat temu. Jeśli chodzi o stylizacje dla prezenterek to… przeczytajcie sami! ;)

Chyba największy kryzys stylu przeżywałam na początku mojej pracy w TVP, czyli jakieś 15 lat temu. Nie miałam pojęcia, jak mam wyglądać, bo w TVP obowiązywały wtedy abstrakcyjne zasady i nie było stylistów. Np. żadnej dzianiny na antenie, bo to nieeleganckie.

– zdradziła w rozmowie z magazynem "Fashion Magazine" .

Dziś mogę poprowadzić program w oversize'owym swetrze i będzie OK, ale wtedy nie było, więc kostiumografki wciskały nas w jakieś okropne kompleciki i koszule jak z apelu w podstawówce. Jakoś nie mam zbyt wielu zdjęć z tamtych czasów (śmiech). Na szczęście później zaczęto zatrudniać stylistów i to się zmieniło, ale modowy chaos w mojej głowie jeszcze trochę trwał. 

– kontynuowała.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Michał Koterski zafundował sobie w Turcji...

Zobacz też przemianę Paris Hilton: od królowej kiczu do kobiety z klasą!

Źródło: Agnieszka Woźniak-Starak wspomina pracę w TVP. „Obowiązywały wtedy abstrakcyjne zasady”